Termék kategóriája: Otthon, kert»Lakberendezés
virág csendélet gobelin goblen goblein | Termékkód: 301832 |
48cm x 37 cm -es aranyozott keretben, üvegezve merevítve szép VIRÁG CSENDÉLET goblein, goblen, gobelin gondosan készített kézimunka valós értékének töredékéért eladó
Eladó helye: Magyarország Ó Z D (3600)
Árverés vége: 2023. Febr. 09. 18:36 Termék megtekintve: 1458 |