Az ingyenes aukciós piactér | 2017. Szept 23.

zuhanykabin fém állvány Termékkód: 1062118804

Jelenlegi ár: 2.500 Ft
Árverés vége: +5 perc 10 nap, 22 óra
2017. Okt. 04. 21:57
Eladó helye: Budapest

Minimális ajánlat: 2.500 Ft

  zsibi65 (1 )

Regisztráció dátuma: 2017.02.04.
  A felhasználó egyéb termékei (143)

Eladó a képeken látható zuhanykabin fém állvány. Állapota a fotók alapján. Szállítás a mindenkori postai, és egyéb csomagküldő cégek által meghatározott díj tétel alapján.

Eladó helye: Magyarország Budapest (1174)
 - Utánvét
Kikiáltási ár: 2.500 Ft
Árverés kezdete: 2017. Szept. 13. 21:57
Árverés vége: 2017. Okt. 04. 21:57
Termék megtekintve: 76

3 kreutzer 1812 B

50db évszámmentes határidő napló /különböző színben/

WC-kefe állvány, WC-papírtartóval,

Philips BG2024 testszőrzet nyíró

Görög mintás dísztál 24k. arannyal díszített

Gyönyörű, réz képpel díszített üveg lopótök

Philips melegszendvics, grill sütő /grill nyárs nélkül/

Jogászbál meghívó 1948

Összecsukható szennyes ruha tartó

Budapest 1957 sport plakett

Plüss figurák, játékok

The human bady book + DVD

Gyönyörű kézműves olajmécses

Gyönyörű selyemvászon festmény

14db műsoros DVD csomag

Számítógépasztal

II. János Pál Pápa emlékére. 24k. arannyal futatott dísztényér

Samsonite lapos számzáras aktatáska

Középfokú iskolák sportköreinek orsz. szöv. Emlékérem. 1930

Női bizsuk, kiegészítők