Az ingyenes aukciós piactér | 2013. Máj 22.  
Keresés      Részletes keresés
 
26097 találat

Az összes terméket mutassa

Keresés a(z) aktív árverésekben
A keresési feltételek módosítása
Lap  1 /  870    30 db/oldal   1 2 3 4 5 6 Következő>>    oldalszám: 
Kép Megnevezés Jelenlegi ár Licitek száma Befejezés dátuma
Eladó Maya Banks: Vénuszdombi mesék - Vadonatúj! Maya Banks: Vénuszdombi mesék - Vadonatúj!

  Vadonatúj könyv! Bolti ára 2980 Ft!   Izgalmas kalandtúra a romantikus erotika világába azoknak, akik forrón szeretik. Ha valaki kézbe veszi Maya Banks könyvét, egy dologban biztos lehet: a pulzusa már az első oldal után felgyorsul, és másnapra sem csillapodik. Az írónő kimeríthetetlen fantáziával teremti ...
   2.000 Ft 0  1 mp
(2013.05.22. 07:14)
Ajus5 (134 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Lane - Stacey: Ádám és Éva testtípusdiéta Lane - Stacey: Ádám és Éva testtípusdiéta

Szerzők: Roderick Lane, Sarah Stacey Kiadó: TRIVIUM, 2002 Kötés, állapot: fűzött keménykarton, TELJESEN ÚJ!  AJÁNDÉKOZHATÓ! Ajánló:  A diéta újfajta megközelítésmódja a testtípusok alapján, amely figyelembe veszi testünk valódi igényeit. Az elv egyszerű: öt biotípus felsorolásával megtudhatjuk, hogyan fogyhatunk le a legeredményesebb módon. A stressz, a rossz étkezés, a gyengeségérzet okainak megszüntetésére, kész ...
600 Ft
   900 Ft
0  1 perc  1 mp
(2013.05.22. 07:15)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Washingtonia robusta pálma mag, pálmamag Washingtonia robusta pálma mag, pálmamag

Washingtonia robusta mag Kérlek, nézd meg a többi aukciómat is, hátha találsz még valami hasznosat, így a postaköltségen tudsz spórolni. Az ár 1db magra vonatkozik. Származási hely: Baja Kalifornia déli részén és Mexikó északi területein őshonos, ahol a W. filiferához hasonlóan folyók, patakok mentén él. Leírás: Abban különbözik a W. filiferától, hogy törzse magasabbra (körülbelül 30 méteresre) nő meg, levelein kevesebb rost található, sötétebb ...
   100 Ft 0  1 perc  1 mp
(2013.05.22. 07:15)
Era97 (31 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Sandra Brown: A túsz Sandra Brown: A túsz

  Használt könyv!   Amikor válását kimondják, Miranda Price reméli, hogy nemcsak férjétől, de a gyötrelmektől is megszabadul és mostantól fogva boldogabb élet köszönt rá. Kisfiával hosszabb kirándulásra indul, ám az utazás során legvadabb rémálmai válnak valóra. A nyaralóvendégekkel zsúfolt vonatról őt ...
   3.800 Ft 0  1 perc  1 mp
(2013.05.22. 07:15)
Ajus5 (134 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Nemere István: SKORPIÓ Nemere István: SKORPIÓ

Kiadó: Népszava, 1987 Szerző: Nemere István Tartalom, ajánló: (Beszélgetés valahol tízezer méteres magasságban, 440 évvel történetünk kezdete előtt.) – Tábornok úr, harminc perc múlva leszállunk. – Rendben van, Turner. Azt hiszem, most végre van egy kis időnk. Már régen szerettem volna megkérdezni, mi a véleménye erről a tervezetről. – Tábornok úr, az én csoportom dolga az volt, hogy végrehajtsa a feladat egy kis részét. – Tudom, Turner. Pontosan ...
   220 Ft 0  2 perc  1 mp
(2013.05.22. 07:16)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó GARCÍA LORCA: Cigányrománcok - Pablo Picasso illusztrációival GARCÍA LORCA: Cigányrománcok - Pablo Picasso illusztrációival

PABLO PICASSO ILLUSZTRÁCIÓIVAL Szerző:Frederico García Lorca Kiadó: Magyar HELIKON, 1976 Kötés, állapot: papírvédő + keménykarton kötésben, teljesen újszerű használatlan állapotban. AJÁNDÉKOZHATÓ!!! eladó.  Csak ajánlani tudom mindenkinek. Ajánló:  Csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a gyönyörűséges kötetet.          Pécsen átvehető, utánvétel megoldható. ...
1.000 Ft
   1.200 Ft
0  3 perc  1 mp
(2013.05.22. 07:17)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Cupressus sempervirens - Európai ciprus mag Cupressus sempervirens - Európai ciprus mag

Cupressus sempervirens - Európai ciprus mag Kérlek, nézd meg a többi aukciómat is, hátha találsz még valami hasznosat, így a postaköltségen tudsz spórolni. Az ár 1db magra vonatkozik. Cupressus sempervirens / Európai valódi ciprus Cupressus sempervirens magyar nevén: Európai valódi ciprus, Európai ciprus angol nevén: mediterranean Cypress, Italian Cypress német nevén:Säulenzypresse, Echte Zypresse, Italienische Zypresse Származás: A ciprusfélék családjába ...
   100 Ft 0  3 perc  1 mp
(2013.05.22. 07:17)
Era97 (31 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Susanna Kubelka: Ódon várba herceg kerestetik Susanna Kubelka: Ódon várba herceg kerestetik

  Használt könyv!   A szép fiatal Anette hosszú távollét után visszatér Kronegg várába, ahol nevelkedett. Eduard Silvester gróf, a vár ura szeretettel fogadja rég nem látott unokahúgát, aki öt év után rádöbbent, hogy szerelme és élettársa, Daniel valójában elvetemült szélhámos, aki fûvel-fával megcsalta és ...
   1.500 Ft 0  3 perc  1 mp
(2013.05.22. 07:17)
Ajus5 (134 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Ariana Franklin: A cambridge-i vérvád - Vadonatúj! Ariana Franklin: A cambridge-i vérvád - Vadonatúj!

  Vadonatúj könyv! Bolti ára 2980 Ft!   1170 Anglia. A gyermekek nagy veszélyben vannak... 1170-ben cudar idők jártak Angliára. Az uralkodó, II. Henrik, akinek birodalma Skócia határától a Pireneusokig terjedt, alattvalói körében nagy népszerűségnek örvendett. Nem így az egyház és a nemesség köreiben. ...
   2.000 Ft 0  3 perc  1 mp
(2013.05.22. 07:17)
Ajus5 (134 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Hoppál: Hungarian Heritage - Vol. 1/1-2 Hoppál: Hungarian Heritage - Vol. 1/1-2

 Nyelv: angol VOL. 1/1-2  Szerkesztő/editor: Hoppál Mihály Szerzők: Felföldi László, Fügedi Márta,  Gráfik Imre, Kríza Ildikó, Küllős imola, Sebő Ferenc, Vight Vilmos..... Kiadó: Molnár & Kelemen P., Budapest, 2000 Ajánló: Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált néprajzos kiadvány. Kötés, állapot: papír. TELJESEN ÚJ! ORIGINAL! HASZNÁLATLAN! Terjedelem: 117 oldal / pages Tömeg: 450 gr. Pécsen átvehető, utánvétel ...
2.400 Ft
   2.600 Ft
0  4 perc  1 mp
(2013.05.22. 07:18)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Pár-bajok és békés megoldások - Az érett párkapcsolat - Vadonatúj! Pár-bajok és békés megoldások - Az érett párkapcsolat - Vadonatúj!

  Vadonatúj könyv!   Megkapjuk-e társunktól azt a szeretetet, figyelmet és törődést, amire vágyunk? Ha nem, hol vannak azok a pontok, ahol változtatnunk kellene? Harville Hendrix ebben a könyvében a párkapcsolatok szövevényes problémáit elemezve mutatja meg, hogyan lehet az ösztönös választáson alapuló kapcsolatot ...
   1.000 Ft 0  4 perc  1 mp
(2013.05.22. 07:18)
Ajus5 (134 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Chamaedorea elegans pálma mag, pálmamag Chamaedorea elegans pálma mag, pálmamag

Chamaedorea elegans - gyompálma mag Kérlek, nézd meg a többi aukciómat is, hátha találsz még valami hasznosat, így a postaköltségen tudsz spórolni. Az ár 1db magra vonatkozik. Származás: A legfajgazdagabb nemzettség hazánban is jól ismert képviselőjének természetes élőhelye Délkelet-Mexikóban és Guatemalában van, ahol zárt lomboronájú erdőkben az aljnövényzet részét képezi. Leírás: Szárnyasan összetett levelei sötétzöldek, finom ívben ...
   80 Ft 0  5 perc  1 mp
(2013.05.22. 07:19)
Era97 (31 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Göllesz: A GYÓGYPEDAGÓGIA ALAPPROBLÉMÁI Göllesz: A GYÓGYPEDAGÓGIA ALAPPROBLÉMÁI

Szerkesztette: Göllesz Viktor Kiadó: Medicina, 1976 Kötés, állapot: papírvédő (kissé kopott)+ félvászon (jó), beltartalom 1 db. névbeírás kivételével hibátlan. Összességében : jó állapotú szakkönyv. Tartalomból: A mű bemutatja az integrációs és differenciálási törekvések szükségességét és irányát, a fogyatékos emberek gyógypedagógiai rehabilitációjának interdiszciplinális rendszerét. Pedagógiai, pszichológiai, biológiai, orvosi, szociológiai ...
850 Ft
0  5 perc  1 mp
(2013.05.22. 07:19)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Katherine Stone: Ragyogás Katherine Stone: Ragyogás

  Használt könyv!   A Mexikóból bevándorló Rafe-et lovásznak szerződtetik a virginiai Foxhaven farmra. Rövidesen megismerkedik Brooke-kal, aki szintén szereti a lovakat, így a közös érdeklődés hamarosan szoros barátsággá mélyül. Az egymás iránt érzett vonzalom azonban nem tud kiteljesedni. Lily, Brooke testvére ...
   1.500 Ft 0  5 perc  1 mp
(2013.05.22. 07:19)
Ajus5 (134 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Paládi-Kovács:Magyar tájak néprajzi felfedezői Paládi-Kovács:Magyar tájak néprajzi felfedezői

A MAGYAR NÉPRAJZ KLASSZIKUSAI c. sorozat kötete Szekesztő: Paládi-Kovács Attila Kiadó: Gondolat, 1985 Kötés, állapot: papírvédő + félvászon. SÉRTETLEN, TELJESEN ÚJSZERŰ, AJÁNDÉKOZHATÓ KÖTET! Tartalom, ajánló: " A kötet a sorozatban megjelent Messzi népek magyar kutói c. kiadvánnyal állítható párhuzamba. A messzi népek kutatásával szinte egyidőben folyt Magyarország népeinek, tájainak felkutatása és leírása. Ez ...
   1.290 Ft 0  6 perc  1 mp
(2013.05.22. 07:20)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Menjek vagy maradjak - Az ingatag kapcsolatokról - Vadonatúj! Menjek vagy maradjak - Az ingatag kapcsolatokról - Vadonatúj!

  Vadonatúj könyv!   Ami elromlott, az gyakran megjavítható, de ami sohasem működött, az csak ritkán. Ugye ismerős a filmbeli jelenet, amikor a főhős túlfut a szakadék peremén, és egy pillanatra megmerevedik a levegőben? Zuhanni csak akkor kezd, amikor látja, hogy nincs alatta semmi. Ingatag kapcsolatainkban, felemás érzések ...
   1.000 Ft 0  6 perc  1 mp
(2013.05.22. 07:20)
Ajus5 (134 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó ERÓSZ ÉS ÁMOR - Görög és római költők a szerelemről ERÓSZ ÉS ÁMOR - Görög és római költők a szerelemről

Szerkesztette: Falus Róbert  Kiadó: Magyar Helikon, 1957 Ajánló, előszó: Kérem tekintse meg a képgaléria 2. és 3. képét. Fordították: Ady Endre, Arany János, Babits Mihály, Radnóti Miklós, Szabó Lőrinc és még sokan mások Kötés, állapot: papírvédő (élek kopottasak,  belülről ragasztott javított), korának megfelelő + félvászon, korának megfelelő. Beltartalom: korát meghazudtoló szép állapotban (sárgulás és sérülésmentes) Terjedelem: 242 ...
   480 Ft 0  7 perc  1 mp
(2013.05.22. 07:21)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Sabal palmetto pálma mag, pálmamag Sabal palmetto pálma mag, pálmamag

Sabal palmetto pálma mag Kérlek, nézd meg a többi aukciómat is, hátha találsz még valami hasznosat, így a postaköltségen tudsz spórolni. Az ár 1db magra vonatkozik. Származási hely: Észak- és Dél-Karolinában (USA) őshonos. Alacsonyan fekvő, mocsaras területeken vagy vízpartok mentén él. Leírás: Eredeti élőhelyén egy érett növény elérheti a 25 méteres magasságot. A régi, elhalt levélalapok és levélszárak cikk-cakkban helyezkednek el a törzsön, ...
   100 Ft 0  7 perc  1 mp
(2013.05.22. 07:21)
Era97 (31 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Sandra Brown: A szerelem rabláncán Sandra Brown: A szerelem rabláncán

  Használt könyv!   Katherine Adams megtudja a rádióból, hogy sógora, Peter Manning autóbalesetben életét vesztette. Katherine, aki sohasem kedvelte húga jóképű, ám erőszakos férjét, igazából testvére, Mary miatt aggódik, aki éppen szülés előtt áll. Az asszonynál megindulnak a fájások, és nem sokkal kislánya, ...
   2.000 Ft 0  7 perc  1 mp
(2013.05.22. 07:21)
Ajus5 (134 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó HÁZI CIKK-CAKK VARRÓGÉPEK "LUCZNIK" 431 és 432 használati utasítás HÁZI CIKK-CAKK VARRÓGÉPEK "LUCZNIK" 431 és 432 használati utasítás

Kiadó: VARIMEX, Warsawa, Lengyelország Kötés, állapot: puha papír, erőssen használt, de még tovább használható. A hátlap hiányzik, egyébként teljes. A képek a kötetről készültek. Terjedelem: 95 o. Tömeg: 58 gr. Szállítási költség: postai díjszabás szerint. Kis alakú, postakész borítékba belefér. 3342_kar
   440 Ft 0  7 perc  1 mp
(2013.05.22. 07:21)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Kiss Gy.: KÖZÉP-EURÓPA, NEMZETEK, KISEBBSÉGEK  (NAGYON RITKA!!!) Kiss Gy.: KÖZÉP-EURÓPA, NEMZETEK, KISEBBSÉGEK (NAGYON RITKA!!!)

TANULMÁNYOK, PUBLICISZTIKAI ÍRÁSOK NINCS A NETEN ELADÓ PÉLDÁNY! Szerző: Kiss Gy. Csaba Kiadó: Pesti Szalon, 1993 Kötés, állapot: papír, TELJESEN ÚJ! HASZNÁLATLAN AJÁNDÉKOZHATÓ MINŐSÉG! Tartalom: Előszó 5 Vitában a nemzetről Nemzet és érték nem alternatíva 11 A nemzetfogalom néhány antinómiája. Kelet-Közép-Európában (A kelet-európai kisállamok nyomorúsága című Bibó-tanulmány margójára) 23 Nemzeti ...
1.300 Ft
0  7 perc  2 mp
(2013.05.22. 07:21)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó FÜRGE UJJAK  (1975-1980) 12 db. vegyes évjárat! DARABONKÉNT IS!!! FÜRGE UJJAK (1975-1980) 12 db. vegyes évjárat! DARABONKÉNT IS!!!

Felelős szerkesztő: Villányi Emilné Kiadó: Lapkiadó Vállalat Eladó számok: - Fürge ujjak 1975. év XIX. évfolyam: - 6. szám, - - Fürge ujjak 1976. év XX. évfolyam: - 5. szám, - - Fürge ujjak 1977 év XXI. évfolyam: - 1. szám,  2. szám, - 8. szám,  - Fürge ujjak 1978. év XXII. évfolyam: - 4. szám,  -12. szám, - - Fürge ujjak 1979. év XXIII. évfolyam: - 10. szám, -11. szám- 12. szám, - Fürge ...
3.390 Ft
   3.590 Ft
0  7 perc 33 mp
(2013.05.22. 07:21)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Föl a fejjel! - A kisebbrendűségi érzés leküzdése - Vadonatúj! Föl a fejjel! - A kisebbrendűségi érzés leküzdése - Vadonatúj!

  Vadonatúj könyv!   Mindannyian féltünk már attól, hogy megszól a szomszéd, kinevetnek a kollégáink, nyakunkra nő a gyerekünk, elhagy, akit szeretünk. Félelmünkben aztán hibát hibára halmozva rendszerint sikerül is elérnünk, hogy súlyosabb aggodalmaink jogosnak bizonyuljanak. Ha megtanulnánk önmagunk szüntelen ...
   1.000 Ft 0  8 perc  1 mp
(2013.05.22. 07:22)
Ajus5 (134 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Kínai leander, selyembokor, selyemkóró 10 mag Kínai leander, selyembokor, selyemkóró 10 mag

Kínai leander mag Nézd meg a többi aukciómat is, így a postaköltségen tudsz spórolni. Kínai leander A kínai leander más néven selyembokor (selyemkóró) (Asclepias curassavica) évelő kis bokor, a trópusokról származik. Feltűnően élénk színű piros-sárga virágfürtjeivel díszít. Sokan leandernek nézik, ahhoz hasonló levele miatt. Nyáron kertbe kiültethető, de tartható cserépben vagy dézsában is. Nyár végére magassága eléri a 140-160 cm-t is.Gyönyörű ...
   300 Ft 0  9 perc  1 mp
(2013.05.22. 07:23)
Era97 (31 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó LaVyrle Spencer: Édes otthon LaVyrle Spencer: Édes otthon

  Használt könyv!   A népszerű írónő, LaVyrle Spencer legújabb regényében egy házaspár boldog szerelmi kapcsolata és irigylésre méltóan kiegyensúlyozott családi élete kerül veszélybe egy réges-régi botlás és a sors különös szeszélye miatt. Monica Arens gyanútlanul érkezik abba a városba, amelyben a Gardner ...
   1.800 Ft 0  9 perc  2 mp
(2013.05.22. 07:23)
Ajus5 (134 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó PRÉDA / ViIHAROS SZERELEM / HAJSZA TOKIÓBAN / UTCAGYEREKEK PRÉDA / ViIHAROS SZERELEM / HAJSZA TOKIÓBAN / UTCAGYEREKEK

VÁLOGATOTT KÖNYVEK READER'S Digest Szerzők: Michael Crichton,  Nicholas Sparks, Barry Eisler, LorenzoCarcaterra Kiadó: READER'S Digest, 2004 Ajánló:  Michael Chrichton: Préda  Mióta Jack Forman felesége a Xymos Technology nevű cégnél dolgozik, egyre furcsábban viselkedik. Julia sokkal feszültebb, zárkózottabb, és néha napokra eltűnik a vállalat nevadai sivatagban lévő telepén. Ezért Jack úgy dönt, hogy személyesen jár utána a dolgoknak. Ám ...
   790 Ft 0  9 perc  2 mp
(2013.05.22. 07:23)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Soós István: Kaposvári miniatúrák - SZÁMOZOTT KIADÁS! Soós István: Kaposvári miniatúrák - SZÁMOZOTT KIADÁS!

Szerző, grafika: Soós István Kiadó: Kaposvári Megyei Könyvtár 40. évének emlékére, 1992, készült: 800 pld.-ban SZÁMOZOTT PÉLDÁNY!!! Sorszáma:008 Kiadásért felel: Szita Ferenc igazgató Ajánló: Ez a csodálatos kaposvár történetét miniatúrákban bemutató könyv, bőrkötésben arany mélynyomással készült. Teljesen újszerű hibátlan könyv. Pécsett átvehető. A sorszám, a téma, mind pedig ...
   1.900 Ft 0 10 perc  1 mp
(2013.05.22. 07:24)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó AZ ÉN ÚJSÁGOM - Képes Gyermeklap -1918  XXIX. évf. 35. sz. AZ ÉN ÚJSÁGOM - Képes Gyermeklap -1918 XXIX. évf. 35. sz.

Budapest, 1918. szeptember 1.  Megjelen minden vasárnap Alapította: PÓSA LAJOS Szerkeszti: GAAL MÓZES Állapot: korának megfelelő, jó állapotú kiadvány Pécsen átvehető. Szállítási költség: postai díjszabás és a Vevő igénye szerint. KÉREM TEKINTSE MEG NAPRÓL-NAPRA BŐVÜLŐ ÚJSÁG KÍNÁLATOMAT! ÉVJÁRAT: 1847 ÉS 2011 KÖZÖTT! (u_31) kari
500 Ft
0 10 perc  1 mp
(2013.05.22. 07:24)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Prohászka: A MAGYAR MODELLEZÉS 75 ÉVE Prohászka: A MAGYAR MODELLEZÉS 75 ÉVE

Szerzők: Prohászka György, Poich Loránd, Sütő István, Winkler László Kiadó: Magyar Honvédelmi Szövetség, 1984 Kötés, állapot: papírvédő - kopott, enyhén szakadozott -,  + vászon alsó és felső éleknél enyhén  "nap szítta", egyébként jó. A beltartalom: ÚJSZERŰ! SÉRTETLEN! Tartalom: kérem tekintse meg a képeket. Az 1. kép illusztráció! Terjedelem: 221 oldal Tömeg: 667 gr. Pécsen átvehető, utánvétel igényelhető. szállítási költség: ...
790 Ft
   990 Ft
0 10 perc  1 mp
(2013.05.22. 07:24)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Trencsényi-Waldapfel Imre: MITOLÓGIA Trencsényi-Waldapfel Imre: MITOLÓGIA

Kiadó: Gondolat, 1983 Szerző: Trencsényi-Waldapfel Imre Tartralom, ajánló: "Az őstársadalmak nagyjában és egészében egyöntetű fejlődéséből önként következik, hogy istenek és istennők, s róluk szóló mítoszok nemcsak a görög nép képzeletében születtek meg, hanem a világ minden táján, ahol az ember kisebb-nagyobb törzsekbe szerveződve léte fenntartásáért küzdött, s e küzdelem során kísérletet tett arra, hogy a természet erőit a maga szolgálatára kényszerítse. ...
740 Ft
   940 Ft
0 10 perc  1 mp
(2013.05.22. 07:24)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Lap  1 /  870    30 db/oldal   1 2 3 4 5 6 Következő>>    oldalszám: