|
Az ingyenes aukciós piactér
| 2013. Máj 22.
|
|
Kép |
Megnevezés |
Jelenlegi ár
|
Licitek száma
|
Befejezés dátuma
|
|
Maya Banks: Vénuszdombi mesék - Vadonatúj!
Vadonatúj könyv!
Bolti ára 2980 Ft!
Izgalmas kalandtúra a romantikus erotika világába azoknak, akik forrón szeretik. Ha valaki kézbe veszi Maya Banks könyvét, egy dologban biztos lehet: a pulzusa már az első oldal után felgyorsul, és másnapra sem csillapodik. Az írónő kimeríthetetlen fantáziával teremti ... |
2.000 Ft |
0 |
1 mp (2013.05.22. 07:14) |
|
|
|
|
Lane - Stacey: Ádám és Éva testtípusdiéta
Szerzők: Roderick Lane, Sarah Stacey
Kiadó: TRIVIUM, 2002
Kötés, állapot: fűzött keménykarton, TELJESEN ÚJ! AJÁNDÉKOZHATÓ!
Ajánló: A diéta újfajta megközelítésmódja a testtípusok alapján, amely figyelembe veszi testünk valódi igényeit. Az elv egyszerű: öt biotípus felsorolásával megtudhatjuk, hogyan fogyhatunk le a legeredményesebb módon. A stressz, a rossz étkezés, a gyengeségérzet okainak megszüntetésére, kész ... |
600 Ft 900 Ft |
0 |
1 perc 1 mp (2013.05.22. 07:15) |
|
|
|
|
Washingtonia robusta pálma mag, pálmamag
Washingtonia robusta mag
Kérlek, nézd meg a többi aukciómat is, hátha találsz még valami hasznosat, így a postaköltségen tudsz spórolni.
Az ár 1db magra vonatkozik.
Származási hely: Baja Kalifornia déli részén és Mexikó északi területein őshonos, ahol a W. filiferához hasonlóan folyók, patakok mentén él.
Leírás: Abban különbözik a W. filiferától, hogy törzse magasabbra (körülbelül 30 méteresre) nő meg, levelein kevesebb rost található, sötétebb ... |
100 Ft |
0 |
1 perc 1 mp (2013.05.22. 07:15) |
|
|
|
|
Sandra Brown: A túsz
Használt könyv!
Amikor válását kimondják, Miranda Price reméli, hogy nemcsak férjétől, de a gyötrelmektől is megszabadul és mostantól fogva boldogabb élet köszönt rá. Kisfiával hosszabb kirándulásra indul, ám az utazás során legvadabb rémálmai válnak valóra. A nyaralóvendégekkel zsúfolt vonatról őt ... |
3.800 Ft |
0 |
1 perc 1 mp (2013.05.22. 07:15) |
|
|
|
|
Nemere István: SKORPIÓ
Kiadó: Népszava, 1987
Szerző: Nemere István
Tartalom, ajánló: (Beszélgetés valahol tízezer méteres magasságban, 440 évvel történetünk kezdete előtt.) – Tábornok úr, harminc perc múlva leszállunk. – Rendben van, Turner. Azt hiszem, most végre van egy kis időnk. Már régen szerettem volna megkérdezni, mi a véleménye erről a tervezetről. – Tábornok úr, az én csoportom dolga az volt, hogy végrehajtsa a feladat egy kis részét. – Tudom, Turner. Pontosan ... |
220 Ft |
0 |
2 perc 1 mp (2013.05.22. 07:16) |
|
|
|
|
GARCÍA LORCA: Cigányrománcok - Pablo Picasso illusztrációival
PABLO PICASSO ILLUSZTRÁCIÓIVAL
Szerző:Frederico García Lorca
Kiadó: Magyar HELIKON, 1976
Kötés, állapot: papírvédő + keménykarton kötésben, teljesen újszerű használatlan állapotban. AJÁNDÉKOZHATÓ!!! eladó. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Ajánló: Csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a gyönyörűséges kötetet.
Pécsen átvehető, utánvétel megoldható. ... |
1.000 Ft 1.200 Ft |
0 |
3 perc 1 mp (2013.05.22. 07:17) |
|
|
|
|
Cupressus sempervirens - Európai ciprus mag
Cupressus sempervirens - Európai ciprus mag
Kérlek, nézd meg a többi aukciómat is, hátha találsz még valami hasznosat, így a postaköltségen tudsz spórolni.
Az ár 1db magra vonatkozik.
Cupressus sempervirens / Európai valódi ciprus
Cupressus sempervirens
magyar nevén: Európai valódi ciprus, Európai ciprus
angol nevén: mediterranean Cypress, Italian Cypress
német nevén:Säulenzypresse, Echte Zypresse, Italienische Zypresse
Származás: A ciprusfélék családjába ... |
100 Ft |
0 |
3 perc 1 mp (2013.05.22. 07:17) |
|
|
|
|
Susanna Kubelka: Ódon várba herceg kerestetik
Használt könyv!
A szép fiatal Anette hosszú távollét után visszatér Kronegg várába, ahol nevelkedett. Eduard Silvester gróf, a vár ura szeretettel fogadja rég nem látott unokahúgát, aki öt év után rádöbbent, hogy szerelme és élettársa, Daniel valójában elvetemült szélhámos, aki fûvel-fával megcsalta és ... |
1.500 Ft |
0 |
3 perc 1 mp (2013.05.22. 07:17) |
|
|
|
|
Ariana Franklin: A cambridge-i vérvád - Vadonatúj!
Vadonatúj könyv!
Bolti ára 2980 Ft!
1170 Anglia. A gyermekek nagy veszélyben vannak... 1170-ben cudar idők jártak Angliára. Az uralkodó, II. Henrik, akinek birodalma Skócia határától a Pireneusokig terjedt, alattvalói körében nagy népszerűségnek örvendett. Nem így az egyház és a nemesség köreiben. ... |
2.000 Ft |
0 |
3 perc 1 mp (2013.05.22. 07:17) |
|
|
|
|
Hoppál: Hungarian Heritage - Vol. 1/1-2
Nyelv: angol
VOL. 1/1-2
Szerkesztő/editor: Hoppál Mihály
Szerzők: Felföldi László, Fügedi Márta, Gráfik Imre, Kríza Ildikó, Küllős imola, Sebő Ferenc, Vight Vilmos.....
Kiadó: Molnár & Kelemen P., Budapest, 2000
Ajánló: Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált néprajzos kiadvány.
Kötés, állapot: papír. TELJESEN ÚJ! ORIGINAL! HASZNÁLATLAN!
Terjedelem: 117 oldal / pages
Tömeg: 450 gr.
Pécsen átvehető, utánvétel ... |
2.400 Ft 2.600 Ft |
0 |
4 perc 1 mp (2013.05.22. 07:18) |
|
|
|
|
Pár-bajok és békés megoldások - Az érett párkapcsolat - Vadonatúj!
Vadonatúj könyv!
Megkapjuk-e társunktól azt a szeretetet, figyelmet és törődést, amire vágyunk? Ha nem, hol vannak azok a pontok, ahol változtatnunk kellene? Harville Hendrix ebben a könyvében a párkapcsolatok szövevényes problémáit elemezve mutatja meg, hogyan lehet az ösztönös választáson alapuló kapcsolatot ... |
1.000 Ft |
0 |
4 perc 1 mp (2013.05.22. 07:18) |
|
|
|
|
Chamaedorea elegans pálma mag, pálmamag
Chamaedorea elegans - gyompálma mag
Kérlek, nézd meg a többi aukciómat is, hátha találsz még valami hasznosat, így a postaköltségen tudsz spórolni.
Az ár 1db magra vonatkozik.
Származás:
A legfajgazdagabb nemzettség hazánban is jól ismert képviselőjének természetes élőhelye Délkelet-Mexikóban és Guatemalában van, ahol zárt lomboronájú erdőkben az aljnövényzet részét képezi.
Leírás:
Szárnyasan összetett levelei sötétzöldek, finom ívben ... |
80 Ft |
0 |
5 perc 1 mp (2013.05.22. 07:19) |
|
|
|
|
Göllesz: A GYÓGYPEDAGÓGIA ALAPPROBLÉMÁI
Szerkesztette: Göllesz Viktor
Kiadó: Medicina, 1976
Kötés, állapot: papírvédő (kissé kopott)+ félvászon (jó), beltartalom 1 db. névbeírás kivételével hibátlan. Összességében : jó állapotú szakkönyv.
Tartalomból: A mű bemutatja az integrációs és differenciálási törekvések szükségességét és irányát, a fogyatékos emberek gyógypedagógiai rehabilitációjának interdiszciplinális rendszerét. Pedagógiai, pszichológiai, biológiai, orvosi, szociológiai ... |
850 Ft |
0 |
5 perc 1 mp (2013.05.22. 07:19) |
|
|
|
|
Katherine Stone: Ragyogás
Használt könyv!
A Mexikóból bevándorló Rafe-et lovásznak szerződtetik a virginiai Foxhaven farmra. Rövidesen megismerkedik Brooke-kal, aki szintén szereti a lovakat, így a közös érdeklődés hamarosan szoros barátsággá mélyül. Az egymás iránt érzett vonzalom azonban nem tud kiteljesedni. Lily, Brooke testvére ... |
1.500 Ft |
0 |
5 perc 1 mp (2013.05.22. 07:19) |
|
|
|
|
Paládi-Kovács:Magyar tájak néprajzi felfedezői
A MAGYAR NÉPRAJZ KLASSZIKUSAI c. sorozat kötete
Szekesztő: Paládi-Kovács Attila
Kiadó: Gondolat, 1985
Kötés, állapot: papírvédő + félvászon. SÉRTETLEN, TELJESEN ÚJSZERŰ, AJÁNDÉKOZHATÓ KÖTET!
Tartalom, ajánló: " A kötet a sorozatban megjelent Messzi népek magyar kutói c. kiadvánnyal állítható párhuzamba. A messzi népek kutatásával szinte egyidőben folyt Magyarország népeinek, tájainak felkutatása és leírása. Ez ... |
1.290 Ft |
0 |
6 perc 1 mp (2013.05.22. 07:20) |
|
|
|
|
Menjek vagy maradjak - Az ingatag kapcsolatokról - Vadonatúj!
Vadonatúj könyv!
Ami elromlott, az gyakran megjavítható, de ami sohasem működött, az csak ritkán. Ugye ismerős a filmbeli jelenet, amikor a főhős túlfut a szakadék peremén, és egy pillanatra megmerevedik a levegőben? Zuhanni csak akkor kezd, amikor látja, hogy nincs alatta semmi. Ingatag kapcsolatainkban, felemás érzések ... |
1.000 Ft |
0 |
6 perc 1 mp (2013.05.22. 07:20) |
|
|
|
|
ERÓSZ ÉS ÁMOR - Görög és római költők a szerelemről
Szerkesztette: Falus Róbert
Kiadó: Magyar Helikon, 1957
Ajánló, előszó: Kérem tekintse meg a képgaléria 2. és 3. képét.
Fordították: Ady Endre, Arany János, Babits Mihály, Radnóti Miklós, Szabó Lőrinc és még sokan mások
Kötés, állapot: papírvédő (élek kopottasak, belülről ragasztott javított), korának megfelelő + félvászon, korának megfelelő. Beltartalom: korát meghazudtoló szép állapotban (sárgulás és sérülésmentes)
Terjedelem: 242 ... |
480 Ft |
0 |
7 perc 1 mp (2013.05.22. 07:21) |
|
|
|
|
Sabal palmetto pálma mag, pálmamag
Sabal palmetto pálma mag
Kérlek, nézd meg a többi aukciómat is, hátha találsz még valami hasznosat, így a postaköltségen tudsz spórolni.
Az ár 1db magra vonatkozik.
Származási hely: Észak- és Dél-Karolinában (USA) őshonos. Alacsonyan fekvő, mocsaras területeken vagy vízpartok mentén él.
Leírás: Eredeti élőhelyén egy érett növény elérheti a 25 méteres magasságot. A régi, elhalt levélalapok és levélszárak cikk-cakkban helyezkednek el a törzsön, ... |
100 Ft |
0 |
7 perc 1 mp (2013.05.22. 07:21) |
|
|
|
|
Sandra Brown: A szerelem rabláncán
Használt könyv!
Katherine Adams megtudja a rádióból, hogy sógora, Peter Manning autóbalesetben életét vesztette. Katherine, aki sohasem kedvelte húga jóképű, ám erőszakos férjét, igazából testvére, Mary miatt aggódik, aki éppen szülés előtt áll. Az asszonynál megindulnak a fájások, és nem sokkal kislánya, ... |
2.000 Ft |
0 |
7 perc 1 mp (2013.05.22. 07:21) |
|
|
|
|
HÁZI CIKK-CAKK VARRÓGÉPEK "LUCZNIK" 431 és 432 használati utasítás
Kiadó: VARIMEX, Warsawa, Lengyelország
Kötés, állapot: puha papír, erőssen használt, de még tovább használható. A hátlap hiányzik, egyébként teljes. A képek a kötetről készültek.
Terjedelem: 95 o.
Tömeg: 58 gr.
Szállítási költség: postai díjszabás szerint. Kis alakú, postakész borítékba belefér.
3342_kar |
440 Ft |
0 |
7 perc 1 mp (2013.05.22. 07:21) |
|
|
|
|
Kiss Gy.: KÖZÉP-EURÓPA, NEMZETEK, KISEBBSÉGEK (NAGYON RITKA!!!)
TANULMÁNYOK, PUBLICISZTIKAI ÍRÁSOK
NINCS A NETEN ELADÓ PÉLDÁNY!
Szerző: Kiss Gy. Csaba
Kiadó: Pesti Szalon, 1993
Kötés, állapot: papír, TELJESEN ÚJ! HASZNÁLATLAN AJÁNDÉKOZHATÓ MINŐSÉG!
Tartalom: Előszó 5 Vitában a nemzetről Nemzet és érték nem alternatíva 11 A nemzetfogalom néhány antinómiája. Kelet-Közép-Európában (A kelet-európai kisállamok nyomorúsága című Bibó-tanulmány margójára) 23 Nemzeti ... |
1.300 Ft |
0 |
7 perc 2 mp (2013.05.22. 07:21) |
|
|
|
|
FÜRGE UJJAK (1975-1980) 12 db. vegyes évjárat! DARABONKÉNT IS!!!
Felelős szerkesztő: Villányi Emilné
Kiadó: Lapkiadó Vállalat
Eladó számok:
- Fürge ujjak 1975. év XIX. évfolyam: - 6. szám, -
- Fürge ujjak 1976. év XX. évfolyam: - 5. szám, -
- Fürge ujjak 1977 év XXI. évfolyam: - 1. szám, 2. szám, - 8. szám,
- Fürge ujjak 1978. év XXII. évfolyam: - 4. szám, -12. szám, -
- Fürge ujjak 1979. év XXIII. évfolyam: - 10. szám, -11. szám- 12. szám,
- Fürge ... |
3.390 Ft 3.590 Ft |
0 |
7 perc 33 mp (2013.05.22. 07:21) |
|
|
|
|
Föl a fejjel! - A kisebbrendűségi érzés leküzdése - Vadonatúj!
Vadonatúj könyv!
Mindannyian féltünk már attól, hogy megszól a szomszéd, kinevetnek a kollégáink, nyakunkra nő a gyerekünk, elhagy, akit szeretünk. Félelmünkben aztán hibát hibára halmozva rendszerint sikerül is elérnünk, hogy súlyosabb aggodalmaink jogosnak bizonyuljanak. Ha megtanulnánk önmagunk szüntelen ... |
1.000 Ft |
0 |
8 perc 1 mp (2013.05.22. 07:22) |
|
|
|
|
Kínai leander, selyembokor, selyemkóró 10 mag
Kínai leander mag
Nézd meg a többi aukciómat is, így a postaköltségen tudsz spórolni.
Kínai leander
A kínai leander más néven selyembokor (selyemkóró) (Asclepias curassavica) évelő kis bokor, a trópusokról származik. Feltűnően élénk színű piros-sárga virágfürtjeivel díszít. Sokan leandernek nézik, ahhoz hasonló levele miatt. Nyáron kertbe kiültethető, de tartható cserépben vagy dézsában is. Nyár végére magassága eléri a 140-160 cm-t is.Gyönyörű ... |
300 Ft |
0 |
9 perc 1 mp (2013.05.22. 07:23) |
|
|
|
|
LaVyrle Spencer: Édes otthon
Használt könyv!
A népszerű írónő, LaVyrle Spencer legújabb regényében egy házaspár boldog szerelmi kapcsolata és irigylésre méltóan kiegyensúlyozott családi élete kerül veszélybe egy réges-régi botlás és a sors különös szeszélye miatt. Monica Arens gyanútlanul érkezik abba a városba, amelyben a Gardner ... |
1.800 Ft |
0 |
9 perc 2 mp (2013.05.22. 07:23) |
|
|
|
|
PRÉDA / ViIHAROS SZERELEM / HAJSZA TOKIÓBAN / UTCAGYEREKEK
VÁLOGATOTT KÖNYVEK
READER'S Digest
Szerzők: Michael Crichton, Nicholas Sparks, Barry Eisler, LorenzoCarcaterra
Kiadó: READER'S Digest, 2004
Ajánló:
Michael Chrichton: Préda
Mióta Jack Forman felesége a Xymos Technology nevű cégnél dolgozik, egyre furcsábban viselkedik. Julia sokkal feszültebb, zárkózottabb, és néha napokra eltűnik a vállalat nevadai sivatagban lévő telepén. Ezért Jack úgy dönt, hogy személyesen jár utána a dolgoknak. Ám ... |
790 Ft |
0 |
9 perc 2 mp (2013.05.22. 07:23) |
|
|
|
|
Soós István: Kaposvári miniatúrák - SZÁMOZOTT KIADÁS!
Szerző, grafika: Soós István
Kiadó: Kaposvári Megyei Könyvtár 40. évének emlékére, 1992, készült: 800 pld.-ban
SZÁMOZOTT PÉLDÁNY!!! Sorszáma:008
Kiadásért felel: Szita Ferenc igazgató
Ajánló: Ez a csodálatos kaposvár történetét miniatúrákban bemutató könyv, bőrkötésben arany mélynyomással készült. Teljesen újszerű hibátlan könyv. Pécsett átvehető.
A sorszám, a téma, mind pedig ... |
1.900 Ft |
0 |
10 perc 1 mp (2013.05.22. 07:24) |
|
|
|
|
AZ ÉN ÚJSÁGOM - Képes Gyermeklap -1918 XXIX. évf. 35. sz.
Budapest, 1918. szeptember 1.
Megjelen minden vasárnap
Alapította: PÓSA LAJOS
Szerkeszti: GAAL MÓZES
Állapot: korának megfelelő, jó állapotú kiadvány
Pécsen átvehető. Szállítási költség: postai díjszabás és a Vevő igénye szerint.
KÉREM TEKINTSE MEG NAPRÓL-NAPRA BŐVÜLŐ ÚJSÁG KÍNÁLATOMAT!
ÉVJÁRAT: 1847 ÉS 2011 KÖZÖTT!
(u_31) kari |
500 Ft |
0 |
10 perc 1 mp (2013.05.22. 07:24) |
|
|
|
|
Prohászka: A MAGYAR MODELLEZÉS 75 ÉVE
Szerzők: Prohászka György, Poich Loránd, Sütő István, Winkler László
Kiadó: Magyar Honvédelmi Szövetség, 1984
Kötés, állapot: papírvédő - kopott, enyhén szakadozott -, + vászon alsó és felső éleknél enyhén "nap szítta", egyébként jó. A beltartalom: ÚJSZERŰ! SÉRTETLEN!
Tartalom: kérem tekintse meg a képeket.
Az 1. kép illusztráció!
Terjedelem: 221 oldal
Tömeg: 667 gr.
Pécsen átvehető, utánvétel igényelhető. szállítási költség: ... |
790 Ft 990 Ft |
0 |
10 perc 1 mp (2013.05.22. 07:24) |
|
|
|
|
Trencsényi-Waldapfel Imre: MITOLÓGIA
Kiadó: Gondolat, 1983
Szerző: Trencsényi-Waldapfel Imre
Tartralom, ajánló: "Az őstársadalmak nagyjában és egészében egyöntetű fejlődéséből önként következik, hogy istenek és istennők, s róluk szóló mítoszok nemcsak a görög nép képzeletében születtek meg, hanem a világ minden táján, ahol az ember kisebb-nagyobb törzsekbe szerveződve léte fenntartásáért küzdött, s e küzdelem során kísérletet tett arra, hogy a természet erőit a maga szolgálatára kényszerítse. ... |
740 Ft 940 Ft |
0 |
10 perc 1 mp (2013.05.22. 07:24) |
|
|
|
|