Termék kategóriája: Gyűjtemény
Amfora Pohár 13x7cm (kb.1977) | Termékkód: 1062260819 |
Amfora Pohár 13x7cm (kb.1977)
retro elvileg még Magyar gyártású
szép állapotú, sérülést nem láttam
nagyon vékony falú, vastag talpú üveg
aranyozás a szájánál kopottas
mérete 13.5 x 7 x 7 cm és 215gramm
4db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/SRaZ3UbG9u
csak személyes átadás Budapest 18.kerületben közel a nagybani zöldségpiachoz
nem postázom
Árverés vége: 2024. Ápr. 16. 09:35 Termék megtekintve: 274 |