Termék kategóriája: Antik, régiség»Antik porcelán
Fajansz mosdó kancsó XVIII sz. | Termékkód: 1062234957 |
Fajansz modó kancsó,festett napraforgós mintával,jelezve- R. D. Z.- méretei, M-31 cm SZ-27 cm , talp D- 12.5 cm ,szép hibátlan állapotban.
Eladó helye: Magyarország Lengyeltóti (8693)
Árverés kezdete: 2021. Jún. 16. 14:42 Árverés vége: 2021. Júl. 07. 14:42 Termék megtekintve: 225 |