Termék kategóriája: Könyv, Újság»Krimi
Halál a Műtőasztalon (Evelyn Marsh) 1989 (Krimi) 5kép+tartalom | Termékkód: 1062186968 |
Halál a Műtőasztalon (Evelyn Marsh) 1989
kötés megtört, de nem esik szét, rendben olvasható és szép állapotú :)
Kiadó : Szerzői Magánkiadás , Budapest (engedélyszám: 16931)
Kiadás Éve : 1989 , elvileg 1.kiadás
Nyelve : Magyar , szerző: Mocsári Erika
Azonosító : ISBN 963 500 984 4
Típus : Krimi
Oldalak száma : 292 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 12.5 x 1.5 cm és 250gramm
Készítette : Borsodi Nyomda , Miskolc
Eredeti ára : 79.-Ft
- Sokkos állapotban hozták be - fordult Terzi adjunktus a belépő Vincenzóhoz.
- A röntgen mellkasi sérüléseket mutat. Sajnos,négy bordája eltörött, s az egyik, úgy tűnik, egy eret sértett, ettől lehet az óriási vérveszteség. Szeretnélek megkérni, hogy segíts a keringés helyreállításánál.
- Strofantint adjon! - mondta Vincenzo a nővérnek. - Ennek rövid idő múlva hatnia kell. Addig ellenőrzizzük a vérnyomását, s kérek egy azonnali vércukor-ellenőrzést is - szólt határozottan a belgyógyász. Beadta az injekciót, majd néhány percnyi várakozás után a monitort kezdte figyelni. Látta, hogy a férfi EKG-ja tovább romlik....
Az orvosi krimi alaptörténete Szicilíában játszódik, a palermói Szent Antal Kórházban, ahol rejtélyes halálesetek történnek. A maffia szokatlan módon szabadul meg áldozataitól... A cselekmény szálai Marokkóba és Argentínába is elvezetnek...
kötés középen megtört
rendben olvasható, nem esik szét és szép állapotban van :)
imgbox.com/g/cmtRYTa7vo
Minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat .
Személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta .
Árverés vége: 2024. Máj. 15. 19:27 Termék megtekintve: 501 |