Hét Évszázad Magyar Versei (1979) hiányos (csak az I. kötet) | Termékkód: 1062206338 |
Hét Évszázad Magyar Versei (1979) hiányos
csak az I. kötet
a 967/968.oldal lapja hiányzik
969.oldaltól kezdenek kiesni a lapok
belül szép állapotú
Kiadó : Szépirodalmi Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1979
Azonosító : ISBN 963 15 1440 4 (I.kötet) , Sz. 2865-d-7880
Típus : Vers
Oldalak száma : 1096-2!! oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 12.5 x 5 cm és 865gramm
Készítette : Alföldi Nyomda , Debrecen (78.5141.66-14-1)
Eredeti ára : ??.- Ft
6db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/bWt6QgWzJA
Minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat .
Személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta .
postán csak összevásárlás esetén éri meg
Árverés vége: 2024. Máj. 14. 06:16 Termék megtekintve: 436 |