Termék kategóriája: Antik, régiség»Egyéb
Híres festők műveiből: Sokadalom 4db kép | Termékkód: 1062059080 |
Válogatás a 20. század alkotóitól!
Antik papírnyomatra készült festmény másolat 4db egyben. Üvegezett fajellegű keretben, kartonnal védett hátoldallal. A képeken látható állapotban, a 4db kép együtt.
Egyéb infó: használt antik műtárgy másolatok.
1. Arie Skride: Gabona beszolgáltatók 1949
2. Arvids Egle: A malom udvarán
3. Konstantin Lielausis: Falunap 1912
4. Janis Valters: Piaci séta: 1897
Jellemzők, méretek: 33x24cm kerettel együtt,
Postaköltség: ha utalod az árát mindössze 1200Ft.
Post cost in europe, with bank transfer payment 15?.
Árverés vége: 2024. Máj. 14. 00:11 Termék megtekintve: 938 |