Termék kategóriája: Antik, régiség»Antik festmény
Jézus az olajfák hegyén, olajfestmény szignóval | Termékkód: 1062071225 |
Bibliai jelenet.
Antik rétegelt fa lemezre készült olajfestmény, festett fakeretben, szignálva, balra lent, a keret részben takarja. A festmény Jézust ábrázolja az olajfák hegyén, a háttérben Jeruzsálem látképével. A képeken látható patinás állapotban. A keret elég ronda állapotban van ezért, ha nem kérik, anélkül postázom.
Egyéb infó: olaj, furnérozott rétegelt lemez
Jellemzők, méretek: 45x75cm keret nélkül,
Postaköltség: ha utalod az árát mindössze 1500Ft.
Post cost in europe, with bank transfer payment 15?.
Árverés vége: 2024. Máj. 13. 22:45 Termék megtekintve: 972 |