Termék kategóriája: Gyűjtemény
Kerámia Hamutartó (Gránit gyári) kb.1985 | Termékkód: 1062191539 |
Kerámia Hamutartó (Gránit gyári) kb.1985
sérülést nem láttam
jelzett Gránit gyári
kerámia ráégetett festékkel
mérete kb. 8.5 x 8.5 x 2 cm és 90gramm
2db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/BtCTE7e0CX
csak személyes átadás Budapest 18.kerületben közel a nagybani zöldségpiachoz
nem postázom
Árverés vége: 2024. Ápr. 10. 23:38 Termék megtekintve: 800 |