Termék kategóriája: Otthon, kert»Lakberendezés
Legyező formájú aranyozott gésával díszített porcelán váza, Olasz jelz | Termékkód: 1062129093 |
Az otthonod egyedi ritkasága.
Kézi festéssel készült, vastagon aranyozott gésa szoborral. Nagy méretű, kb. 34cm. legyező alakúra formált virágtartó váza. Amelybe különleges szárazvirág kompozíciót alkothatsz. De önmagában is látványos ékszere lehet bármely szobortartónak.
Kellemes letisztult színvilágú, a modern művészi hagyományokat őrző egyszerű motívumokkal díszítve. Otthonos hangulatú díszműtárgy. A képeken látható hibátlan állapot, a korát meghazudtoló megbecsülésről tanúskodnak.
Ajánlom modern, ArtDeco hangulatú gyűjteménybe, vagy a lakásod díszeként.
Ajándéknak is kiváló választás.
Egyéb infó: Használt, porcelán dísztárgy
Jellemzők, méretek: kb. 34cm. 33cm. magas, 25cm mélységű, 23cm magasságú szoborral.
Postaköltség: ha utalod az árát INGYENES.
Post cost in europe, with bank transfer payment 20?.
Árverés vége: 2024. Máj. 13. 19:59 Termék megtekintve: 637 |