Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Márc 28.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Sport

Magányos Vándorok (Árvay Sándor-Szőke Pál) 1986 (foltmentes) 6kép+tart Termékkód: 1062228922

Fixár: 1.000 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 4 nap, 10 óra
2024. Ápr. 02. 00:16

1.000 Ft Villámár

  zozozozo (38 ) starY.gif
  Minősítések száma: 38
Pozitív minősítés: 38 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (10216)

Magányos Vándorok (Árvay Sándor-Szőke Pál) 1986
Magyar Tenisz-sztárok
fekete/fehér fényképekkel illusztrált

szép állapotú és foltmentes

Kiadó : Sportpropaganda Vállalat
Kiadás Éve : 1986 de nincs benne forrás ISBN alapján : oszk.hu
Azonosító : ISBN 963 7543 47 3
Típus : Sporttörténet / Tenisz
Oldalak száma : 228 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 14.5 x 1.5 cm és 270gramm
Készítette : Sportpropaganda Vállalat Sokszorosító Üzeme
Eredeti ára : 53.- Ft

A mi bajnokaink a salakpályák magányos hőseiként indultak világhódító útjukra. A nemzetközi versenyeken legtöbbször külföldi partner oldalán érték el sikereiket. Válogatott mérkőzéseken, a Davis Kupában is szinte mindig az ügyeletes világklasszis vitte hátán a csapatot. Róluk, az elmúlt kilenc évtized nemzetközi hírű magyar teniszbajnokairól szól a könyv. Korabeli híradások, egykori tudósítások, visszaemlékezések, interjúk, beszélgetések ismertetik meg az Olvasóval a sportág leghíresebb honi játékosait. Madarász Margit, ifj. Zsigmondy Jenő, Kehrling Béla, Szigeti Ottó, Asbóth József, Körmöczy Zsuzsa, Gulyás István, Tarnóczy Balázs és Temesvári Andrea portréja egyúttal vázolja a magyar teniszsport változásait, s jelzi azt is, hogy miként fejlődött a hazai és a nemzetközi teniszvilág a századelő fehérruhás bajnoknőjének, Madarász Margitnak a jelentkezésétől Tarnóczy Balázs és Temesvári Andrea győzelemsorozatáig.

A titokzatos látogató - A "feltaláló" Walter Clopton Wingfield (1833-1912) 3
A fehérruhás tünemény - Madarász Margit 27
Fáradékony klasszis - Zsigmondy Jenő 35
Engedjetek játszani - Kehrling Béla 41
A tanítómester - Szigeti Ottó 63
Párizs - az álmok városa - Asbóth József 75
Little Suzy nagy sikere - Körmöczy Zsuzsa 103
Szorgalom és sportszerűség - Gulyás István 131
A párosjáték királya - Taróczy Balázs 161
Csinos világsztár - Temesvári Andrea 195
Tartalom 215

6db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/Tg62M5QTxx

Árverés kezdete: 2024. Márc. 02. 23:16
Árverés vége: 2024. Ápr. 02. 00:16
Termék megtekintve: 489

A Parnasszus Felé (Füst Milán) 2005 (foltmentes 1; 5kép+tartalom

Tiffany 64. Nem Rajtam Múlt (Peggy Moreland) v2 (romantikus 1;

A Közeli Tengerek Élővilága (Pénzes Bethen) 1984 (foltmentes 1; 8kép+tar

STEC Számológép (hibás, hiányos)

BKV Havibérlet Tanuló 2012 Szeptember (v1) 2képpel

Romana 1992/3 Nyári Különszám v1 3db Romantikus (2kép+tartalom )

Matematikai Feladatgyűjtemény I. (Gimnázium) ; 1979 (9. kiadás)

Spacewalker MV43 Alaplap PGA478B PC133/DDR-1 kb. 1999 (teszteletlen& #41;

A Veréb Századik Lépése (Bólya Péter) 1979 (foltmentes 1; 8kép+tartalom

Pókember és a Démonírtó (1990) hibás, sérült

Füli az Óvodában (2008)

Ladybird Play Book 3 (1976) Hiányos

Dollár, Márka-Valódi vagy Hamis ? (Langer György) 1991 (7kép+Tartalom )

Univerzum 1961/11 (57. kötet) Az Elefántok Iskolája

Dr. Anders 8. Anders Doktor Segít (Alexa Alexandra) 1991 (6kép+tartalo

Légikikötők (Herczegh Károly) 1982 (9kép+tartalom )

Forró Éjszakák (Cynthia Parker) 1992 (8kép+tartalom )

Szívhang 68. Többé Nem Tévedek (Lilian Darcy) 1996 (romantikus 1;

Regal DVD Távirányító (rendben működik)

Szívhang 74. Olvad a Jégvilág (Marion Lennox) 1997 (Romantikus 1;