Termék kategóriája: Antik, régiség»Antik festmény
Német nagyvárosok látképei 16.-18. századi színes rézkarcokon, 9db. üv | Termékkód: 1062150725 |
Képzeld el az otthonod falán!
Németország újkori nagyvárosainak látképeivel készült színes rézkarc sorozat, XVI.-XVIII. századi híres művészek alkotásaiból. Aprólékosan kidolgozott, a korszakra jellemző művészi alkotások. A képek tölgyfából, igényesen bekeretezve, üveg előlappal, farostlemez védőhátlappal készültek.
Hibátlan patinás állapotban, kerettel együtt, postázom.
Hangsúlyos színei, és a témájánál fogva, vonzza a tekintetet, és kiemelkedően megszépíti a lakásod, irodád, vagy egy vendéglő enteriőrjét.
A sorozat csak egyben eladó, az ár a teljes 9db.-s készletre vonatkozik.
Most a teljes készlet a keretezés ára alatt megvásárolható!
Fotógaléria megtekintése. Kattints IDE!
Egyéb infó: használt antik műtárgy.
Jellemzők, méretek: 60x27,5x1,7cm./db. mindegyik azonos méretű, kerettel együtt, Súlya: egyben kb.: 17,5kg.
Postaköltség: ha utalod az árát mindössze 1500Ft.
Post cost in europe, with bank transfer payment 100?.
Árverés vége: 2024. Márc. 29. 11:41 Termék megtekintve: 641 |