Termék kategóriája: Mobiltelefon, telefon»Mobiltelefon»Nokia
Nokia 2610 (Ver.4) 2006 (30-as) sérült, hiányos | Termékkód: 1062122061 |
Nokia 2610 (Ver.4) 2006 (30-as) sérült, hiányos
Gyártó : Nokia
Pontos típusa : 2610 , Type RH-86
Gyártási éve : 2006
Made in Germany
IMEI : 355528/01/721367/0
Hibák : kopottas, plexi sérült, LCD jó
30-as függő, magyar menüs
rendben működött a készülék a teszt során 2016-ban műszaki hiba nélkül
se akku se töltő se hátlap nincs hozzá
személyes átvételnél tesztelheti a kedves vevő ha hoz magával ami szükséges
imgbox.com/g/WTuNDG1dji
Árverés vége: 2024. Ápr. 20. 13:52 Termék megtekintve: 853 |