Termék kategóriája: Mobiltelefon, telefon»Mobiltelefon»Nokia
Nokia 3120 (Ver.3) 2004 (30-as) sérült | Termékkód: 1062094539 |
Nokia 3120 (Ver.3) 2004 (30-as) sérült
Gyártó : Nokia
Pontos típusa : 3120 , RH-19
Gyártási éve : 2004
Made in Germany
IMEI : 358388/00/714576/3
Hibák : előlap felfogatása törött belül mindkét oldalon, kopottas viseltes
előlap tart és nem esik le, így is jól használható de belül mindkét rögzítő füle letört ami a házhoz rögzíti
rendben működött a készülék a teszt során 2016-ban műszaki hiba nélkül
30-as függő, Magyar menüs, LCD jó, hang jó
se akku se töltő nincs hozzá
személyes átvételnél tesztelheti a kedves vevő ha hoz magával ami szükséges
14db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/LBsaFQ9i42
minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat
Árverés vége: 2024. Ápr. 30. 21:39 Termék megtekintve: 939 |