Termék kategóriája: Mobiltelefon, telefon»Mobiltelefon»Nokia
Nokia 6020 (2004) 30-as (sérült) | Termékkód: 1062071007 |
Nokia 6020 (2004) 30-as (sérült)
Gyártó : Nokia
Pontos típusa : 6020 , Type RM-30
Gyártási éve : 2004
Made in Hungary
rendben működött a készülék a teszt során 2016-ban műszaki hiba nélkül
elvileg 30-as mert rá van írva T-Mobile de kártyával nincs tesztelve
előlap törött felül a bekapcsoló gomb mellett és a hátlap kopott a kameránál
se akku se töltő nincs hozzá
személyes átvételnél tesztelheti a kedves vevő ha hoz magával ami szükséges
4db képet töltöttem fel róla
ilyen öreg mobilra nincs kártalanítás
Árverés vége: 2024. Máj. 04. 15:28 Termék megtekintve: 1259 |