Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Márc 28.

Özönvíz II. (Henryk Sienkiewicz) 1981 (csak a II.kötet) 8kép+tartalom Termékkód: 1062291146

Fixár: 300 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 22 nap, 6 óra
2024. Ápr. 20. 00:04

300 Ft Villámár

  zozozozo (38 ) starY.gif
  Minősítések száma: 38
Pozitív minősítés: 38 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (10216)

Özönvíz II. (Henryk Sienkiewicz) 1981
csak a II.kötet (a mű két kötetes)

nem hibátlan de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét
sok lap halványan foltos, a vége felé van benne jópár szamárfül, kötés megtört
díszborító nincs

Kiadás Éve : 1981 , 5.kiadás , 70.700 példány
Eredeti címe : Potop
Nyelve : Magyar , fordította: Mészáros István
Azonosító : ISBN 963 07 1911 8 (II.)
Típus : Történelmi filmregény
Oldalak száma : 584 oldal a borítóval együtt
Mérete : 21 x 15 x 3.5 cm és 500gramm
Készítette : Alföldi Nyomda , Debrecen (255.66-14-1)
Eredeti ára : 134.- Ft

A kitűnő Nobel-díjas lengyel író nagy történelmi trilógiájának második része, az Özönvíz, a XVIII. század második felébe visz minket, a svéd-lengyel háború idejére. A lengyel főnemesség árulása folytán a svéd csapatok elárasztják Lengyelországot, és megkezdődik az évekig tartó harc az ország függetlenségének kivívásáért. Ebben a harcban részt vesz az egész nemzet. Sienkiewicz a múlt század végén írta ezt a regényét honfitársainak biztatására és vigasztalására, hogy a fényes múlt példájából erőt merítsenek hazájuk felszabadítására. Árulók és hősök vonulnak végig a regény lapjain, a színes meseszövést izgalmas fordulatok tarkítják. Tanúi leszünk egy árulónak vélt nyughatatlan fiatal tiszt bravúros hőstetteinek és egy eszményi szerelem diadalának.
Művészi szempontból az Özönvíz a trilógia legsikerültebb része; méltán lett milliók legkedvesebb olvasmánya.

imgbox.com/g/9qApnZiJmy

postán csak összevásárlás esetén éri meg

Árverés kezdete: 2024. Márc. 20. 23:04
Árverés vége: 2024. Ápr. 20. 00:04
Termék megtekintve: 208

Jenny - A Nőfaló (Andrew Mason) 1992 (viseltes) 4kép+Tartalom

Mobiltelefon Tok Retro (13x5x2. 5)

Elveszett Illúziók (Honore de Balzac) 1978 (foltmentes 1; 10kép+tartalom

Magyar Szocialista Munkáspárt Tagsági Könyv (1982)

Panasonic ER2403 Elemes Szakállvágó (hibás, hiányos)

Bella 13. Több, mint Barát (Mary McLean) 1993 (8kép+tartalom )

Retroautók UAZ-3909 (1:43) Bontatlan Álomszép (DeAgostini 1;

Hideg Kikötő (Jack Higgins) 1996 (foltmentes 1; 3kép+tartalom

Málnaszörp és Szalmaszál (Janikovszky Éva) 1970 (foltmentes 1; 8kép+tart

Száz Ötlet, Száz Játék (1993) foltmentes (9kép+tartalom )

Lyra 24 Színes Ceruza Fémdoboza (kb. 1987) W. Germany

Galaktika 1987/1 (76. szám) 4kép+tartalomjegyz ék

Családi Kör 2002/Nr. 3 (6kép+tartalom )

Bandai Figura (Ver. 2) 2006 (sérült, hiányos)

Nokia 2730c-1 (Ver. 9) 2009 (sérült, hiányos, teszteletlen)

Színes UFO 1994/5 Május (6. szám) 6kép+tartalom

Idegen Lények az Űrből és az Időből (John Keel) 1992 (5kép+tartalom )

Új Élet Hajnalán (Lengyel Dénes) 1979 (9kép+tartalom )

Nyakpánt Karabínerrel (Ver. 10) Thrombosis Management

Gének Elrablása (Patrick Wolf) 2009 (foltmentes 1; 5kép+tartalom