Termék kategóriája: Mobiltelefon, telefon»Mobiltelefon»Sony-Ericsson
Sony Ericsson T280i (Ver.3) 2008 (30-as) gombsor cserés | Termékkód: 1062150157 |
Sony Ericsson T280i (Ver.3) 2008 (30-as) gombsor cserés
Gyártó : Sony Ericsson
Pontos típusa : T280i
Gyártási éve : 2008
Made in China
IMEI : 35341102-658951-7
Hibák : gombokra alig reagál, bal felsőre egyáltalán nem ez típuhiba és cserélni kell a gombsort,
kopottas, hátlap fém része sérült
rendben működött a készülék a teszt során 2016-ban műszaki hiba nélkül
30-as függő, Magyar menüs
se akku se töltő nincs hozzá
személyes átvételnél tesztelheti a kedves vevő ha hoz magával ami szükséges
imgbox.com/g/jWuJVciWxm
Árverés vége: 2024. Máj. 12. 21:45 Termék megtekintve: 992 |