Tiffany Különszám 1992 Tél Sherryl Woods Jackie Merritt Helen R. Myers | Termékkód: 492430 |
Használt könyv!
Helen R. Myers: Karjaidba hajt a vágy Laura szíve nagyot dobban, amikor meglátja az öntudatlan férfit, akit sérülten szállítottak be a korallzátonyokról. Micsoda férfi! A fiatal orvosnő nagy élvezettel ápolja betegét, és érzi, hogy a férfi is ugyanolyan izgatónak találja a helyzetet. Egészen addig így van ez, amíg Laura meg nem tudja, hogy betege nem más, mint a hírhedt Garret O'Keefe, a nők bálványa. Attól kezdve megváltozik a viselkedése, tartózkodó lesz. Ám ha Garret igazán akar egy nőt, akkor nem adja fel. És egy dologban biztos: ha törik, ha szakad, Laurát el fogja csábítani? Jackie Merritt: Szálloda szívtipróknak Katherine Logan, a csinos reklámszakember Harmonyba utazik nagyapja után, aki teljesen váratlanul megvásárolt egy motelt a vidéki kisvárosban. Unokája attól fél, hogy becsapták az idős embert. Az első ember, akit a lány Harmonyban megismer, Pierce Wheeler, a rendkívül jóképű seriff. Bár a nyers erőt sugárzó, szókimondó férfi soha nem érzett vonzerőt gyakorol Kathrinre, az öntudatos nagyvárosi nő mégsem bízik meg nagyapja újdonsült barátjában. Ám ekkor feltűnik Kyle Rudmann, a jól öltözött, udvarias és bizalomgerjesztő bankár, és megpróbálja rávenni Katherine-t, hogy beszélje rá nagyapját a motel eladására. Erről azonban az öreg hallani sem akar, s ebben szilárdan támogatja őt a seriff is? Sherryl Woods: Elégek, ha hozzám érsz Lara Danvers fájó szívvel búcsút mondott álmának, hogy orvos legyen, és átvette szülei farmjának irányítását, mert öccseiről is neki kellett gondoskodnia. Egy másik álma is szertefoszlott akkoriban: szerelmese, Steven Drake minden magyarázat nélkül elhagyta. Amikor Lara évekkel később viszontlátja őt, ugyanolyan erős vágyat érez iránta, mint megismerkedésük idején. Továbbra sem mer megbízni benne, de amikor a férfi megmenti a lány bajba jutott unokahúgát, ellenállása meginog. Boldogan élné át immár Stevennel az öröm pillanatait, ha lelke mélyén nem rettegne még mindig attól, hogy a férfi újból elhagyja? Sima levélként vagy utánvétellel nem postázok!
Köszi, csere nem érdekel!
Miskolcon személyes átvétel lehetséges!
Árverés vége: 2021. Dec. 23. 19:43 Termék megtekintve: 784 |