Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Júl 13.

 Termék kategóriája: Játék

Xbox 360 játékszoftver: 2010 FIFA World Cup South Africa, eredeti DVD Termékkód: 1062155616

Fixár: 2.500 Ft Villámár
Árverés vége: 7 nap, 17 óra
2024. Júl. 21. 11:49
Eladó helye: Tiszaföldvár

2.500 Ft Villámár

  nsboy (35 ) starY.gif
  Minősítések száma: 39
Pozitív minősítés: 36 (92.3%)
Semleges minősítés: 2 (5.1%)
Negatív minősítés: 1 (2.6%)

Regisztráció dátuma: 2011.06.23.
  A felhasználó egyéb termékei (736)

Légy a stadion szupersztárja!

A FIFA 10-hez képest több játékmenetbeli újítás is van a játékban, ilyen például, hogy a játékosok jobban fáradnak a nagyobb nézőszámú mérkőzéseken, és a hazai csapatnak előnye származik abból, hogy nekik nagyobb a szurkolótáboruk. A játékosok a világbajnokságon kívüli mérkőzéseiken meg is sérülhetnek. A ?Captain Your Country? játékmód is szerepel a játékban, és a FIFA 10 tulajdonosok importálhatják a játékba a Virtual Pro játékosukat, hogy ezzel javítsák a tulajdonságait. Egy új szabadrúgás játékmód is megtalálható a játékban. Mint a 2006 FIFA World Cup videojátékban, úgy ebben is megtalálható a Scenario Mode, amiben 55 valódi esemény játszható le a korábbi világbajnokságokból.

Olvasd tovább. Kattints IDE!

A lemez újszerű, karcmentes, eredeti csomagolású állapotban van, a program betöltődik, és végig játszható, Magyar nyelvű használati utasítással.

Egyéb infó: Használt Xbox 360 konzol szoftver.

Jellemzők, méretek: Platform Xbox 360 Nyelv Magyar/Angol.

Rövid videós bemutató megtekintése.

Postaköltség: ha utalod az árát mindössze 600Ft.
Post cost in europe, with bank transfer payment 5?.

NSboy aukciók!

Van raktáron.

Minden termék mutatása!

Árverés kezdete: 2024. Jún. 21. 10:18
Árverés vége: 2024. Júl. 21. 11:49
Termék megtekintve: 523

Divatos női ékszeróra, pink szilikon csattal, dekoratív körben forgó k

SonyEricsson K610i komplett ház, többféle színben

Motorola L2 billentyűzet.

PSP játék: SSX On Tour, PSP Essentials.

Művészlexikon négy kötetes sorozat.

Nokia 3230 előlap, többféle.

Nokia N95 előlap, akkufedél

JUST Quartz 10ATM, naptáras, elegáns férfi-női karóra, aranyozott acél

Legelésző őzike galvanizált ón plasztika.

Sagem My-V65 előlap, többféle

Bontott hátlap keret: LG P500 Optimus One

Sagem My-400X, My-400V komplett ház, többféle

Seiko V701 Quartz Japán női karóra, működőképes állapotban, használatr

PSP játék: G. I. Joe: The Rise of Cobra game

Miniatűr figura ónból, Berni pásztor.

Divatos női ékszeróra, Emporio Armani Quartz, kristályokkal kirakott t

Nokia 6630 előlap, többféle

Siemens MC60 előlap, töbféle változatban

Nokia 6288 komplett ház

Bontott hangszóró: Sonyericsson K300, K700