Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Nov 19.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Gyerek»Lány»Lábbeli

25-ös BULLI PUPE VÁSZONCIPŐ, BTH: 15 cm. Termékkód: 431629

Fixár: 390 Ft Villámár
Árverés vége: 6 nap, 22 óra
2019. Nov. 26. 12:19
Eladó helye: Szigetmonostor

390 Ft Villámár

  Zsujcsina (15 ) starY.gif
  Minősítések száma: 16
Pozitív minősítés: 15 (93.8%)
Semleges minősítés: 1 (6.3%)

Regisztráció dátuma: 2010.04.15.
  A felhasználó egyéb termékei (123)

A képeken látható 25-ös BULLI PUPE VÁSZONCIPŐ
Belső talphossza: 15 cm.

Olasz.

Fix áras, nem kell várni viheted azonnal!

Az érvényes postai díjszabás alapján postázom, vagy személyes átvétel, Budapesten is megoldható!
Köszönöm hogy benéztél, kérlek tekintsd meg többi aukciómat is, így akár spórolhatsz a postaköltségen is!
Postaköltség: sima: 225 Ft, ajánlott: 465 Ft.

Eladó helye: Magyarország Szigetmonostor (2015)
Árverés kezdete: 2019. Nov. 19. 12:19
Árverés vége: 2019. Nov. 26. 12:19
Termék megtekintve: 928

Harry Potter és a bölcsek köve - VHS

H&M DIVIDED BORDÓ TOP XS-ES

Puma sportcipő 25-ös bth: 15 cm

Csíkos kötött, téli sapka kb 6-10 éves

koromfekete maxi szoknya megmértem!

C&A farmernadrág 158-as

MAYANH FASHION szoknya 38-as

CSIPKÉS FEKETE TANGA S-M-ES

VERNIS Á ONGLE PREMIUM DE J. KÖRÖMLAKK

Csíkos ujjatlan body 74-es

Zsiráfos újszülött rövidujjú body nagyon vagány ÚJSZERŰ!

CIVIL JELENTÉS - A CIVIL JOGÁSZ BIZOTTSÁG JELENTÉSE - DVD

A következő fokozat - XXX - THE NEXT LEVEL - DVD

DISNEY napozó 68-as

SANDIC hosszított téli dzseki M-es méretű

Vászon nadrág kb. M-es

Vászoncipő, váltócipő 25-ös belső talphossz: 15. 5 cm

GIN Fizz 40-es női nadrág

80 c merevítős szivacsos melltartó

SUPERFIT 21-es átmeneti cipő NAGYON OLCSÓN!