Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 23.

A Klón és Én (Danielle Steel) 2004 (foltmentes) 5kép+tartalom Termékkód: 1062187377

Fixár: 1.000 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 20 nap, 6 óra
2026. Febr. 12. 14:46

1.000 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13648)

A Klón és Én (Danielle Steel) 2004

szép állapotú és foltmentes

Kiadó : Maecenas Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 2004 , 2.kiadás
Eredeti címe : The Klone and I (1998)
Nyelve : Magyar , fordította: Bánki Bálint (1998)
Azonosító : ISBN 963 203 105 9
Típus : romantikus regény
Oldalak száma : 324 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 12 x 2.5 cm és 230gramm
Készítette : Kinizsi Nyomda Kft. , Debrecen
Eredeti ára : 599.- Ft

A kétgyermekes Stephanie bizony már nem fiatal, amikor egy reggel férje váratlanul faképnél hagyja. Az asszony nehezen bírja a magányt, de társkereső törekvései rendre kínos kudarcba fulladnak. Stephanie - maga sem tudja, miért - Párizsba utazik.
És ott egy kávéházban megpillantja az igazit. A Nagy Őt. Peter Baker neves amerikai génsebész. Az illedelmes, középkorú tudós tapintatosan udvarolni kezd Stephanie-nak, aki nem is sejti, hogy Peter megteremtette tulajdon másik énjét is. A klón Paul Klone névre hallgat, bohém, vagányul vezet és kitűnően főz. Táncolni is tud, sőt... Személyisége tökéletesen kiegészíti Peterét. Ketten együtt: ellenállhatatlanok, csakhogy Stephanie soha nem tudhatja, éppen melyikükbe szerelmes: Peterbe, vagy teremtményébe, a "másik végletbe". Peter is tépelődik: éppen testet öltött ellentéte segítségével "teszteli" Stephanie szerelmét, odaadását.
E különös "háromszögtörténet" révén Danielle Steel új oldaláról mutatkozik be: fergeteges humorú szatírával örvendeztette meg ötszázmilliónál is több Olvasóját.

imgbox.com/g/FGHikNKCuk

Árverés kezdete: 2026. Jan. 13. 14:46
Árverés vége: 2026. Febr. 12. 14:46
Termék megtekintve: 803

Sony Ericsson Tok (fekete használt)

Siemens RT 711 Zsebrádió Használati Utasítás (kb. 1983)

Magnókazetta (Ver. 63) TDK D60 (teszteletlen& #41;

Júlia 2002/2 Anyák Napja Különszám (v2) 2kép+tartalom

Játék Billentyűzet (sérült) teszteletlen

Nincs Helyed a Temetőben (Peter Marshall) 1974 (8kép+tartalom )

LEGO Technic Katalógus 1994 (990783/990883 -EU)

Az Okos Lány (Ligeti Róbert) 1990 (5kép+tartalom )

Vízkereszt vagy Amit Akartok (William Shakespeare) 1984 (6kép+tartalom

Julianus Barát (Kodolányi János) 1966 (3kép+tartalom )

Ébresztő Óra (Ver. 1) Sunny Rózsaszín (hiányos, sérült)

Samsung GT-E1170i (2012) Üres Doboz (Ver. 1)

Móricka 2008/19 (365. szám) vicclap

PPKE JÁK Tanulmányi Tájékoztató (2006/2007) ; Egyetemi (foltmentes 1;

Játék Telefon (Ver. 3) Beauty TYCC (sérült, hibás)

Háború a Kozmoszban (Nagy István György) 1977 (6kép+tartalom )

Tanúvallomást Tettem (Kósa Judit) 1979 (foltmentes 1; 7kép+tartalom

Titkon Innen-Titkon Túl (Eke Károly) 1978 (szétesik) 4kép+tartalom

Noga Katalógus (Sorjázástechn ika) (2000-es évek)

Autó-Motor 1998/7 (10kép+tartalo m)