Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Máj 19.

 Termék kategóriája: Film, video, DVD»DVD»Akció

A cég nevében Termékkód: 214568

Fixár: 80 Ft Villámár
Árverés vége: 1 nap 19 óra
2019. Máj. 21. 20:59
Eladó helye: Budapest

80 Ft Villámár

  ribizli3 (358 ) starT.gif
  Minősítések száma: 385
Pozitív minősítés: 368 (95.6%)
Semleges minősítés: 7 (1.8%)
Negatív minősítés: 10 (2.6%)

Regisztráció dátuma: 2010.04.12.
  A felhasználó egyéb termékei (2035)

egyszer nézett eredeti dvd

papír tokban

"A cég nevében" egy izgalmas utazás a sebezhetetlen számítógépes rendszerek 21. századi világába. Azok számára, akiknek elég hatalom van a kezükben, a számítógépes rendszerekkel képesek az emberek, vállalatok manipulálására. A nemzetközi számítógépes programozás világában minél kevesebbet tudsz, annál tovább élsz. Charlie Cook számára csak jobb jöhet mostani életénél, a nő akivel él nem szereti őt, munkájában pedig nem jut előre. Egészen addig amíg ki nem nevezik a "Cég" legmagasabb biztonsági szintjére, kollégájának váratlan és titokzatos eltűnése után. Nem sokkal munkába állása után Charlie egy névtelen email-t kap, amely egy azonosíthatatlan rejtett kódot tartalmaz szigorúan bizalmas információval. Szakértelmének segítségével feltöri a kódot, amely új megvilágításba helyezi a Szilikon tornyok ügyeit...

postaköltség 250  grammig kategória

Személyes átvétel Budapesten megoldható

Eladó helye: Magyarország Budapest (1156)
Árverés kezdete: 2019. Máj. 14. 20:59
Árverés vége: 2019. Máj. 21. 20:59
Termék megtekintve: 1942