Az ingyenes aukciós piactér | 2020. Júl 8.

 Termék kategóriája: Antik, régiség»Antik festmény

Algirnő Termékkód: 1062234939

Jelenlegi ár: 70.000 Ft
Villámár: 80.000 Ft
Árverés vége: +5 perc Lejárt
2020. Jún. 28. 11:13
Eladó helye: Lengyeltóti
Szállítási díj: 2.000 Ft

  -xxxx- (0 )

Regisztráció dátuma: 2019.12.19.

 Algirnő, olaj -  vászon jelezve jobbra lent John Bair M. 1884 - 1964 HIRES FESTŐ alkótása kb. 1920-30 körúli, szép,jó állapotban. Mérete, 48 x 42 cm.

Eladó helye: Magyarország Lengyeltóti (8693)
Szállítási díj: 2.000 Ft
Kikiáltási ár: 70.000 Ft
Árverés kezdete: 2020. Jún. 07. 11:13
Árverés vége: 2020. Jún. 28. 11:13
Termék megtekintve: 35