Az ingyenes aukciós piactér | 2020. Ápr 9.

 Termék kategóriája: Antik, régiség»Antik festmény

Algirnő Termékkód: 1062234939

Jelenlegi ár: 140.000 Ft
Villámár: 150.000 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 17 nap, 1 óra
2020. Ápr. 26. 11:12
Eladó helye: Lengyeltóti
Szállítási díj: 2.000 Ft

Minimális ajánlat: 140.000 Ft

  orion54kalman (0 )

Regisztráció dátuma: 2019.12.19.
  A felhasználó egyéb termékei (14)

 Algirnő, olaj -  vászon jelezve jobbra lent John Bair M. 1884 - 1964 HIRES FESTŐ alkótása kb. 1920-30 körúli, szép,jó állapotban. Mérete, 48 x 42 cm.

Eladó helye: Magyarország Lengyeltóti (8693)
Szállítási díj: 2.000 Ft
Kikiáltási ár: 140.000 Ft
Árverés kezdete: 2020. Ápr. 05. 11:12
Árverés vége: 2020. Ápr. 26. 11:12
Termék megtekintve: 12