Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 18.

Aranyláz Kaliforniában (Friedrich Gerstacker) 1988 (5kép+tartalom) Termékkód: 1062223154

Fixár: 500 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 12 nap, 12 óra
2026. Jan. 30. 21:57

500 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13612)

Aranyláz Kaliforniában (Friedrich Gerstacker) 1988
Delfin Könyvek sorozat

nem hibátlan de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét
lapélek foltosak, borító kopottas, néhány lap enyhén foltos, lapok alsó sarkai hullámosak

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1988
Eredeti címe : Gold! - Ein Kalifornisches Lebensbild aus dem Jahre 1848. (1858/1882)
Nyelve : Magyar , fordította: Sallay Gergely (1988) , illusztrálta: Jenkovszky Iván
Azonosító : ISBN 963 11 4622 7 , HU ISSN 0324-3222 , IF 6108
Típus : ifjúsági kalandregény
Oldalak száma : 324 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 13.5 x 1.5 cm és 215gramm
Készítette : Szikra Lapnyomda , Budapest (87-2164)
Eredeti ára : 32.- Ft

A szerző jól ismert és közkedvelt ifjú olvasóink körében: ő írta Az indián bosszúja című nagy sikerű kalandregényt. Ez a műve szintén lebilincselően érdekes és izgalmas alkotás. A színhely Kalifornia, a történet pedig a múlt század derekán játszódik, az aranyláz hírhedt időszakában. Európából rengeteg kincséhes ember érkezett akkortájt Amerikába. Azt remélték, hogy a lehető legrövidebb idő alatt megszedik magukat, s ezért vállalták a hányattatásokat, az éhezést, a puszta létért folytatott mindennapos ádáz küzdelmet. Akadtak köztük gátlástalan kalandorok, hamiskártyások és gazfickók is, akik csak arra lestek, hogy tulajdon honfitársaikat vagy a mexikóiakat, kínaiakat megfosszák munkájuk gyümölcsétől. Véres küzdelem kezdődik. Jóakaratú, derék hőseink hogyan győzhetnek végül a gonoszokon? A fordulatos történet azzal a tanulsággal végződik, hogy természetesen nem az arany, hanem az emberi kapcsolatok minősége a boldogság forrása.

imgbox.com/g/Ti5l1uF1pB

Árverés kezdete: 2025. Dec. 31. 21:57
Árverés vége: 2026. Jan. 30. 21:57
Termék megtekintve: 672

Sanitas SMP-20 Okosóra Kiegészítő (teszteletlen& #41;

Muzica Bizantina III. (2002) CD (jogtiszta) ; egyházi zene

Este Érkezik a Halál (D. Taylor) 1990 (szétesik) 5kép+tartalom

Sylvie 6. Mexikói Hold (Heather Shaw) 1992 (8kép+tartalom )

Kitörési Kísérleteink (Bogár László) 1989 (megkímélt) ; 6kép+tartalom

Dr. Anders 7. A Visszanyert Szépség (Alexa Alexandra) 1990

Kerékpár Első Lámpa XH-0322H (hiányos, sérült)

Filmslágerek Magyarul 2. (kazetta) teszteletlen

Vodafone HSDPA USB Stick (K3565) teszteletlen

Móricka 2010/23 (421. szám) vicclap

Elvis Presley - Golden Hits 2 (jogtiszta kazetta) teszteletlen

National Geographic Magyarország 2008/9 Szeptember (10kép+tartalo m)

Sivatagi Hajnal (Raine Cantrell) 1993 (5kép+tartalom )

Galaktika 1987/2 (77. szám) 4kép+tartalom

Nagy Hajóskönyv (Marjai Imre) 1988 (10kép+tartalo m)

Don Quijote (Ábrányi Emil) 1918 (viseltes, sérült) 9kép+tartalom

Júlia 60. Rózsák Tengere (Jennifer Taylor) 1993 (romantikus 1;

Bianca 204. A Nap Hőse (Patricia Kay) 2008 (2kép+tartalom )

Buci Maci 2005/4 Május (poszterrel 1;

A Jégsivatag Népe (Farley Mowat) 1965 (10kép+tartalo m)