Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 19.

Aranyláz Kaliforniában (Friedrich Gerstacker) 1988 (5kép+tartalom) Termékkód: 1062223154

Fixár: 500 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 11 nap, 12 óra
2026. Jan. 30. 21:57

500 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13627)

Aranyláz Kaliforniában (Friedrich Gerstacker) 1988
Delfin Könyvek sorozat

nem hibátlan de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét
lapélek foltosak, borító kopottas, néhány lap enyhén foltos, lapok alsó sarkai hullámosak

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1988
Eredeti címe : Gold! - Ein Kalifornisches Lebensbild aus dem Jahre 1848. (1858/1882)
Nyelve : Magyar , fordította: Sallay Gergely (1988) , illusztrálta: Jenkovszky Iván
Azonosító : ISBN 963 11 4622 7 , HU ISSN 0324-3222 , IF 6108
Típus : ifjúsági kalandregény
Oldalak száma : 324 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 13.5 x 1.5 cm és 215gramm
Készítette : Szikra Lapnyomda , Budapest (87-2164)
Eredeti ára : 32.- Ft

A szerző jól ismert és közkedvelt ifjú olvasóink körében: ő írta Az indián bosszúja című nagy sikerű kalandregényt. Ez a műve szintén lebilincselően érdekes és izgalmas alkotás. A színhely Kalifornia, a történet pedig a múlt század derekán játszódik, az aranyláz hírhedt időszakában. Európából rengeteg kincséhes ember érkezett akkortájt Amerikába. Azt remélték, hogy a lehető legrövidebb idő alatt megszedik magukat, s ezért vállalták a hányattatásokat, az éhezést, a puszta létért folytatott mindennapos ádáz küzdelmet. Akadtak köztük gátlástalan kalandorok, hamiskártyások és gazfickók is, akik csak arra lestek, hogy tulajdon honfitársaikat vagy a mexikóiakat, kínaiakat megfosszák munkájuk gyümölcsétől. Véres küzdelem kezdődik. Jóakaratú, derék hőseink hogyan győzhetnek végül a gonoszokon? A fordulatos történet azzal a tanulsággal végződik, hogy természetesen nem az arany, hanem az emberi kapcsolatok minősége a boldogság forrása.

imgbox.com/g/Ti5l1uF1pB

Árverés kezdete: 2025. Dec. 31. 21:57
Árverés vége: 2026. Jan. 30. 21:57
Termék megtekintve: 674

Egy Agglegény Emlékezései (Deák Tamás) 1971 (sérült) 10kép+tartalom

Playboy 2007/4 Április (poszterral 1; 9kép+tartalom

Akik Életünkért Harcoltak (Paul De Kruif) 1937utáni (8kép+tartalom )

Rókák a Szőlőben I-II. (Lion Feuchtwanger) 1965 (ver. 2) 12kép+tartalom

Polski Fiat 125p Generátor Tartó Konzolok (bontott)

Sanitas SMP-20 Okosóra Kiegészítő (teszteletlen& #41;

Különös Kaland (Claire Kenneth) 1991 (foltmentes 1; 3kép+tartalom

Szerelmi Játékok (Dorothy Collet) 1991 (8kép+tartalom )

LEGO 800/801 Leírás 1970 (97185)

Látkép 2006/6 Június (7kép+tartalom )

Második Technikakönyvem (Szabó Éva-Bíró Teréz) 2009 (5. kiadás)

Romana 227. A Megoldás Kulcsa (Michelle Reid) 2001 (6kép+tartalom )

Siva Utolsó Tánca (Leslie L. Lawrence) 1988 (8kép+tartalom )

A Keresztes Lovagok Ezüstje (Fabian Lenk) 2012 (8kép+tartalom )

Praktika 2002/1. szám Január (tartalomjegyz ékkel)

Autós Töltő (M-01EV) teszteletlen

Hálózati Táp Váltóáram 20V 2A 40VA (model 33018) tesztelve

A Zuglói Nyilasper (Sólyom József-Szabó László) 1967 (6kép+tartalom )

Autó Kettő 2000/3 Március (10kép+tartalo m)

4x4 Magazin 2002/12 (UAZ újdonságok, harci Jeep) 10kép+tartalom