Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 24.

Aranyláz Kaliforniában (Friedrich Gerstacker) 1988 (5kép+tartalom) Termékkód: 1062223154

Fixár: 500 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 6 nap, 5 óra
2026. Jan. 30. 21:57

500 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13628)

Aranyláz Kaliforniában (Friedrich Gerstacker) 1988
Delfin Könyvek sorozat

nem hibátlan de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét
lapélek foltosak, borító kopottas, néhány lap enyhén foltos, lapok alsó sarkai hullámosak

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1988
Eredeti címe : Gold! - Ein Kalifornisches Lebensbild aus dem Jahre 1848. (1858/1882)
Nyelve : Magyar , fordította: Sallay Gergely (1988) , illusztrálta: Jenkovszky Iván
Azonosító : ISBN 963 11 4622 7 , HU ISSN 0324-3222 , IF 6108
Típus : ifjúsági kalandregény
Oldalak száma : 324 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 13.5 x 1.5 cm és 215gramm
Készítette : Szikra Lapnyomda , Budapest (87-2164)
Eredeti ára : 32.- Ft

A szerző jól ismert és közkedvelt ifjú olvasóink körében: ő írta Az indián bosszúja című nagy sikerű kalandregényt. Ez a műve szintén lebilincselően érdekes és izgalmas alkotás. A színhely Kalifornia, a történet pedig a múlt század derekán játszódik, az aranyláz hírhedt időszakában. Európából rengeteg kincséhes ember érkezett akkortájt Amerikába. Azt remélték, hogy a lehető legrövidebb idő alatt megszedik magukat, s ezért vállalták a hányattatásokat, az éhezést, a puszta létért folytatott mindennapos ádáz küzdelmet. Akadtak köztük gátlástalan kalandorok, hamiskártyások és gazfickók is, akik csak arra lestek, hogy tulajdon honfitársaikat vagy a mexikóiakat, kínaiakat megfosszák munkájuk gyümölcsétől. Véres küzdelem kezdődik. Jóakaratú, derék hőseink hogyan győzhetnek végül a gonoszokon? A fordulatos történet azzal a tanulsággal végződik, hogy természetesen nem az arany, hanem az emberi kapcsolatok minősége a boldogság forrása.

imgbox.com/g/Ti5l1uF1pB

Árverés kezdete: 2025. Dec. 31. 21:57
Árverés vége: 2026. Jan. 30. 21:57
Termék megtekintve: 680

LG 55SM8050PLC típusú 2020-as TV (bontott) Szalagkábel Ver. 5

Dr. Stefan Frank 2. Szívem-lelkem a Lányodé (1990) 6kép+tartalom

Az Elvarázsolt Herceg I. (Leonyid Szolovjov) 1960 (7kép+tartalom )

Cukor és Korbács (Spencer Walls) 1989 (8kép+tartalom )

Siemens A70 (2005) Üres Doboz

Gyerek Óra Kalózos (Bijou Brigitte) teszteletlen

A Szűz és az Egyszarvú (Mai Angol Költők) 1983 (8kép+tartalom )

Kroki Krimi 3. A Halál Színe Kék (1988)

Júlia 67. A Szerelem Jogán (Emma Richmond) v1 (romantikus 1;

Spanyol Szerenád (Jennifer Blake) 1992 (5kép+tartalom )

3. Évezred 2017/12 December (10kép+tartalo m)

Örökség Munkafüzet (Majoros Mária) 2013

Biggi 40. (Bastei Comic) kb. 1982 (Német nyelvű képregény)

Ipolytarnóc - Ősmaradványok (Bartkó Lajos) 1985 (5kép+tartalom )

Islam CD (2009)

Irodalom 6. Olvasókönyv (Alföldy Jenő) 2010 (6kép+tartalom )

Harlequin Naptár 1998

Hungaroring Ferrari Zászló (kb. 1988) 47x31cm

Felmérő Feladatsorok - Matematika 4. osztály (1999) 6kép+tartalom

Tomica No. 82 Suzuki Lapin 1:56 (2009) új