Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 20.

Aranyláz Kaliforniában (Friedrich Gerstacker) 1988 (5kép+tartalom) Termékkód: 1062223154

Fixár: 500 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 10 nap, 17 óra
2026. Jan. 30. 21:57

500 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13636)

Aranyláz Kaliforniában (Friedrich Gerstacker) 1988
Delfin Könyvek sorozat

nem hibátlan de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét
lapélek foltosak, borító kopottas, néhány lap enyhén foltos, lapok alsó sarkai hullámosak

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1988
Eredeti címe : Gold! - Ein Kalifornisches Lebensbild aus dem Jahre 1848. (1858/1882)
Nyelve : Magyar , fordította: Sallay Gergely (1988) , illusztrálta: Jenkovszky Iván
Azonosító : ISBN 963 11 4622 7 , HU ISSN 0324-3222 , IF 6108
Típus : ifjúsági kalandregény
Oldalak száma : 324 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 13.5 x 1.5 cm és 215gramm
Készítette : Szikra Lapnyomda , Budapest (87-2164)
Eredeti ára : 32.- Ft

A szerző jól ismert és közkedvelt ifjú olvasóink körében: ő írta Az indián bosszúja című nagy sikerű kalandregényt. Ez a műve szintén lebilincselően érdekes és izgalmas alkotás. A színhely Kalifornia, a történet pedig a múlt század derekán játszódik, az aranyláz hírhedt időszakában. Európából rengeteg kincséhes ember érkezett akkortájt Amerikába. Azt remélték, hogy a lehető legrövidebb idő alatt megszedik magukat, s ezért vállalták a hányattatásokat, az éhezést, a puszta létért folytatott mindennapos ádáz küzdelmet. Akadtak köztük gátlástalan kalandorok, hamiskártyások és gazfickók is, akik csak arra lestek, hogy tulajdon honfitársaikat vagy a mexikóiakat, kínaiakat megfosszák munkájuk gyümölcsétől. Véres küzdelem kezdődik. Jóakaratú, derék hőseink hogyan győzhetnek végül a gonoszokon? A fordulatos történet azzal a tanulsággal végződik, hogy természetesen nem az arany, hanem az emberi kapcsolatok minősége a boldogság forrása.

imgbox.com/g/Ti5l1uF1pB

Árverés kezdete: 2025. Dec. 31. 21:57
Árverés vége: 2026. Jan. 30. 21:57
Termék megtekintve: 675

Szerepjátszók (Graham Greene) 1967 (8kép+tartalom )

Janine 40. A Titkárnők Gyöngye (Linda Conroy) 1994 (8kép+tartalom )

PC World 1996/6 CD (teszteletlen& #41;

Többsincs Királyfi és Más Mesék (Benedek Elek) 2006 (7kép+tartalom )

Élet és Tudomány 2001/40 (8kép+tartalom )

Magyar Tragédia: A Trianoni Békediktátum (Vécsey Aurél) 8kép+tartalom

Metal Playmobil (Ver. 23) új (kb. 1993)

Miért Halt Meg Zrínyi Péter? (Barta János) 1986 (10kép+tartalo m)

Kerámia Szobor (Ver. 4) Távolkeleti (sérült)

Infineon PC100 64MB SDRAM (Ver. 1) teszteletlen

Monte Cristo Grófja I. (Alexandre Dumas) 1964 (4kép+tartalom )

Elnézést Kérek, ez KABARÉ (Uhrin Benedek) 1987 (8kép+tartalom )

Siemens C55 (Ver. 10) 2002 (sérült) 30-as

Retro PC Port (Ver. 12) teszteletlen

Júlia 1994/2 Tavaszi Különszám (v3) 2kép+tartalom

Magnókazetta (Ver. 17) Sony HF 60 (teszteletlen& #41;

Finom Ételek 2012 (Kalendárium&# 41; 365 recepttel (viseltes)

Tudok Várni Rád (Liza Kürschner) 1992 (6kép+tartalom )

Mikrosütőhöz Üveg Forgótányér (Ver. 2) 32cm

Sörös Korsó (Ver. 4) Kerámia (Gránit gyári) 1994