Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 17.

Aranyláz Kaliforniában (Friedrich Gerstacker) 1988 (5kép+tartalom) Termékkód: 1062223154

Fixár: 500 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 13 nap, 16 óra
2026. Jan. 30. 21:57

500 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13624)

Aranyláz Kaliforniában (Friedrich Gerstacker) 1988
Delfin Könyvek sorozat

nem hibátlan de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét
lapélek foltosak, borító kopottas, néhány lap enyhén foltos, lapok alsó sarkai hullámosak

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1988
Eredeti címe : Gold! - Ein Kalifornisches Lebensbild aus dem Jahre 1848. (1858/1882)
Nyelve : Magyar , fordította: Sallay Gergely (1988) , illusztrálta: Jenkovszky Iván
Azonosító : ISBN 963 11 4622 7 , HU ISSN 0324-3222 , IF 6108
Típus : ifjúsági kalandregény
Oldalak száma : 324 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 13.5 x 1.5 cm és 215gramm
Készítette : Szikra Lapnyomda , Budapest (87-2164)
Eredeti ára : 32.- Ft

A szerző jól ismert és közkedvelt ifjú olvasóink körében: ő írta Az indián bosszúja című nagy sikerű kalandregényt. Ez a műve szintén lebilincselően érdekes és izgalmas alkotás. A színhely Kalifornia, a történet pedig a múlt század derekán játszódik, az aranyláz hírhedt időszakában. Európából rengeteg kincséhes ember érkezett akkortájt Amerikába. Azt remélték, hogy a lehető legrövidebb idő alatt megszedik magukat, s ezért vállalták a hányattatásokat, az éhezést, a puszta létért folytatott mindennapos ádáz küzdelmet. Akadtak köztük gátlástalan kalandorok, hamiskártyások és gazfickók is, akik csak arra lestek, hogy tulajdon honfitársaikat vagy a mexikóiakat, kínaiakat megfosszák munkájuk gyümölcsétől. Véres küzdelem kezdődik. Jóakaratú, derék hőseink hogyan győzhetnek végül a gonoszokon? A fordulatos történet azzal a tanulsággal végződik, hogy természetesen nem az arany, hanem az emberi kapcsolatok minősége a boldogság forrása.

imgbox.com/g/Ti5l1uF1pB

Árverés kezdete: 2025. Dec. 31. 21:57
Árverés vége: 2026. Jan. 30. 21:57
Termék megtekintve: 670

Kaliber 2010/6 Június (146. szám) 7kép+tartalom

D'Herquancy Grófné (Daniel Lesueur) 1928 (szétesik, viseltes) 8kép+tart

Romana 1996/6 Különszám (v4) 2kép+tartalom

Antenna Kábel (Ver. 9) Coax 110cm (teszteletlen& #41;

SEG Video Táv (kb. 1988) sérült, hiányos, teszteletlen

BKV Havibérlet Tanuló 2011 Április (2képpel)

A Függöny Lehull (Ken Follett) 1997 (8kép+tartalom )

Portré Grafika - Heilig Gábor (ismeretlen művész)

A Technicolor Időgép (Harry Harrison) 1989 (5kép+tartalom )

PC World 2003/3 CD3. (teszteletlen& #41;

Nokia Hálózati Töltő (ACP-7E) rendben működik (Ver. 1) 3kép+típusok

Thomson TV Táv (RC100) Ver. 1 (rendben működik)

Lendkerekes Piros Kisautó (KY R No. 3350) kb. 1988

Szerelmed Percei (Dino Francesco) 1991 (6kép+tartalom )

Rejtélyes Éjszaka (Mandy Leighton) 1993 (8kép+tartalom )

MHS Rádióamatőr Füzetei 44. Rádióamatőrök Elektrotechnikája (1962)

Sörös Pohár (Ver. 3) Heineken (0. 5L) 16cm

Harmadik Szem 1992/Március (8. szám) 5kép+tartalom

Nokia 6110 (Ver. 8) 1998 (30-as) sérült

Kerámia Maszk (Ver. 1) elvileg Gránit gyári