Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 5.

Aranyláz Kaliforniában (Friedrich Gerstacker) 1988 (5kép+tartalom) Termékkód: 1062223154

Fixár: 500 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 25 nap, 18 óra
2026. Jan. 30. 21:57

500 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13336)

Aranyláz Kaliforniában (Friedrich Gerstacker) 1988
Delfin Könyvek sorozat

nem hibátlan de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét
lapélek foltosak, borító kopottas, néhány lap enyhén foltos, lapok alsó sarkai hullámosak

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1988
Eredeti címe : Gold! - Ein Kalifornisches Lebensbild aus dem Jahre 1848. (1858/1882)
Nyelve : Magyar , fordította: Sallay Gergely (1988) , illusztrálta: Jenkovszky Iván
Azonosító : ISBN 963 11 4622 7 , HU ISSN 0324-3222 , IF 6108
Típus : ifjúsági kalandregény
Oldalak száma : 324 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 13.5 x 1.5 cm és 215gramm
Készítette : Szikra Lapnyomda , Budapest (87-2164)
Eredeti ára : 32.- Ft

A szerző jól ismert és közkedvelt ifjú olvasóink körében: ő írta Az indián bosszúja című nagy sikerű kalandregényt. Ez a műve szintén lebilincselően érdekes és izgalmas alkotás. A színhely Kalifornia, a történet pedig a múlt század derekán játszódik, az aranyláz hírhedt időszakában. Európából rengeteg kincséhes ember érkezett akkortájt Amerikába. Azt remélték, hogy a lehető legrövidebb idő alatt megszedik magukat, s ezért vállalták a hányattatásokat, az éhezést, a puszta létért folytatott mindennapos ádáz küzdelmet. Akadtak köztük gátlástalan kalandorok, hamiskártyások és gazfickók is, akik csak arra lestek, hogy tulajdon honfitársaikat vagy a mexikóiakat, kínaiakat megfosszák munkájuk gyümölcsétől. Véres küzdelem kezdődik. Jóakaratú, derék hőseink hogyan győzhetnek végül a gonoszokon? A fordulatos történet azzal a tanulsággal végződik, hogy természetesen nem az arany, hanem az emberi kapcsolatok minősége a boldogság forrása.

imgbox.com/g/Ti5l1uF1pB

Árverés kezdete: 2025. Dec. 31. 21:57
Árverés vége: 2026. Jan. 30. 21:57
Termék megtekintve: 665

A Hiszti-Szülők Kézikönyve (Fekete Barbara) 2008 (6kép+tartalom )

Xiaomi Redmi 3S (Dark Grey) 2016 (üres doboz)

Alfa Holdbázis-Elszakad ás (E. C. Tubb) 1993 (5kép+tartalom )

Magyar és Nemzetközi Ki Kicsoda 1996 (foltmentes 1; 9kép+tartalom

Az Elveszett Tűzoltóautó (Maj Sjöwall-Per Wahlöö) 1981 (5kép+tartalom )

Autó Motor 1990/17 (10kép+tartalo m) poszter: YUGO (Ariel)

Samsung DDR2 667MHz 1GB RAM (Ver. 1) teszteletlen

Kate és Leopold DVD Borító (jogtiszta) ;

National Geographic Magyarország 2010/3 Március (10kép+tartalo m)

De Mi Lesz a Harangokkal? (Végh Antal) 1988 (6kép+tartalom )

Jézus (Márkus Mihály) 1985 (3kép+tartalom )

Karpeta Doktor Esete (Jaroslav Bocek) 1988 (8kép+tartalom )

Bianca 42. Mégis Kerek a Világ (Barbara Bretton) v1 (romantikus 1;

Az Ördög Sarkantyúja / Színház (W. Somerset Maugham) 1969 (10kép+tarta

Concord AFF DX Fényképező (teszteletlen& #41;

A Musza Dag Negyven Napja (Franz Werfel) 1965 (7kép+tartalom )

IDE Floppy Kábel (Ver. 7) teszteletlen

Megvalósult Álmok (Hillary King) 1995 (6kép+tartalom )

A Fekete Kimonós Öregember (Leonyid Mlecsin) 1987 (foltmentes 1; 5kép+ta

A Gyermek Nevelése a Családban 3 Éves Koráig (1962) 8kép+tartalom