Az ingyenes aukciós piactér | 2018. Dec 15.

Barbara Cummings : Kalózdoktornő Termékkód: 1062155289

Fixár: 650 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 21 nap, 10 óra
2019. Jan. 05. 18:53
Eladó helye: Hódmezővásárhely
Szállítási díj: 500 Ft

650 Ft Villámár

  intenso75 (0 )

Regisztráció dátuma: 2017.11.19.
  A felhasználó egyéb termékei (112)

Köszönöm,hogy betekintett aukciómra,ajánlom figyelmébe többi termékemet is!

A mellékelt képek minden esteben az eredeti termékről készültek.

A fotókat szkennelt kép vagy fotó formájában töltöm fel.

Folyamatosan,heti rendszerességgel töltöm fel termékeimet,mely könyvekből,esetenként ezüst ékszerekből ,régi és újabb képeslapokból,papír régiségekből és régi bankjegyekből áll.

Ezek a termékek a család és az ismeretségi kör helyhiány miatt eladásra felkínált tételeiből áll.

Minden ajánlatot szívesen fogadok.

Kérdésekre igyekszem rövid időn belül választ adni.

A képen látható állapotban!

Ármány és szerelem, monumentális tengeri ütközetek, vad hajszák, varázslatosan egzotikus helyszínek, szépséges és szörnyűséges emberei kapcsolatok, gonosz érzelmek és szelíd szeretet – ez mind-mind együtt van ebben a gondűző kikapcsolódást nyújtó regényben amely a XVIII. században játszódik. Hősnője, Emily már kislány korától orvos akar lenni, s igyekszik ellesni a sziget öreg orvosának és egy indién javasasszonynak minden tudományát. Rob, a férfi főhős, tengereken bolyongó matrózból küzdi fel magát a kapitányi rangra, s még a „kalóz” bélyeget is eltűri, hogy a kis szigetet blokád alatt tartó angol hatóságok eszén túljárjon. Emily és Rob elérik kitűzött céljukat, s egyben közös boldogságuk „hajója” is révbe ér…

Hódmezővásárhelyen vehető át személyesen!

Postaköltség a vevőt terheli a mindenkori postai díjszabás szerint!

Minden kérdésre szívesen válaszolok!

Eladó helye: Magyarország Hódmezővásárhely (6800)
Szállítási díj: 500 Ft
Árverés kezdete: 2018. Dec. 06. 18:53
Árverés vége: 2019. Jan. 05. 18:53
Termék megtekintve: 35

Susan Kate Norman :Túl a láthatáron

Dr. Garami László: Rejtvényfejtők Nagy Lexikona

Murray Smith:Ördögi játszma 1-2.

Richard Matheson: Legenda vagyok

Margaret Mitchell: Elfújta a szél

Sony Ericsson R320S

Shirl Henke : Andalúziai álom

Antik réz mozsár törővel 5 méretű

Krista Janssen : Szelek szárnyán

Ian Livingstone: A Gyíkkirály Szigete (Kaland Játék Kockázat)

A képzőművészet iskolája I.

Molnár Gábor: Bíborviskó

Művészeti képeslap csomag 5 db + asztali fényképtartó

Stephen King: Halálos árnyék

Gayle Callen: A botrányhős

Csendes Istvánné : Edgár - Egy kisegér kalandjai

Susan Wiggs: Miranda

Az erdő lakói - A gímszarvas

Barbara Ankrum : Örjöngő örvényben

Iris Johansen : Aztán meghalsz. ..