Az ingyenes aukciós piactér | 2020. Ápr 7.

 Termék kategóriája: Egészség, szépség»Kozmetikumok

Benecos Natúr szemöldök ceruza- és fésű barna Akció! Termékkód: 1062133290

Jelenlegi ár: 1.288 Ft
Villámár: 1.470 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 4 óra 16 perc
2020. Ápr. 07. 16:24
Szállítási díj: 0 Ft

Minimális ajánlat: 1.288 Ft

  Lillyana82 (1 )

  A felhasználó egyéb termékei (432)

 Termék leírása:

Formázd tökéletesre szemöldököd a Benecos Natúr szemöldökceruzáival!

Használata: dúsítsd szemöldököd a ceruzával, majd gyengéden fésüld át a szálakat!

A benecos Szemöldök Designerrel kijavíthatod és hangsúlyozhatod a szemöldök vonalát. Ezenkívül korrigálhatod a szabálytalan szemöldököt.

Alkalmazás: Először fésüld meg szemöldökét, majd óvatosan rajzolj rövid vonalakat, amelyeket a kefe segítségével kenj el.

BDIH pecséttel ellátott, ellenőrzött natúrkozmetikum.

Szemöldök-Designer brown / Összetevők (INCI): hidrogénezett pálmamagsztearinból gíicerideket, talkum, csillám, hidrogénezett növényi olaj, hidrogénezett olaj gyapotmag, hidrogénezett pálmaolaj giicerideket, kapril / triglicerid, Simmondsia chinensis SEED OIL *, tokoferol, aszkorbil, CI 77499, CI 77492, CI 77491
* Az összetevők ellenőrzött bio gazdaságokból származnak

Szemöldök-Designer gentle brown / Összetevők (INCI): hidrogénezett pálmamagsztearinból gíicerideket, talkum, csillám, hidrogénezett növényi olaj, hidrogénezett olaj gyapotmag, hidrogénezett pálmaolaj giicerideket, kapril / triglicerid, Simmondsia chinensis SEED OIL *, tokoferol, aszkorbil, CI 77499 , CI 77492, CI 77491, CI 77891
Az összetevők ellenőrzött bio gazdaságokból származnak

Márka: Benecos
Termék fajták: Smink
Minősítések: BDIH NaturkosmetikVegan

Szállítási díj: 0 Ft
Kikiáltási ár: 1.288 Ft
Árverés kezdete: 2020. Ápr. 04. 16:24
Árverés vége: 2020. Ápr. 07. 16:24
Termék megtekintve: 369

Új, Dr. Punto fiú csizma, olasz, 25-os Akció, Debrecen

Virágos édes nyári szoknya, S-es Csere is

Férfi boxer alsónadrág boxeralsó Biopamut BIO Organic

ÚJ, RÓZSASZÍN LENVÁSZON ÉS VISZKÓZ SZUPER RUHA EXTRA AKCIÓ %%

Gyönyörű, újszerű, nagyon csinos, egyedi kabát, M/L %

Új, Dr. Punto Rosso hótaposó csizma Siesta min. Óriási AkciÓ

Zöld, különleges, Avon táska strandtáska Szuper olcsón!

Új, Criss Cross leopárd m. sportcipő szuper könnyű 39

Hans-Ulrich Grimm: A leves hazudik. Tudod mit eszel? ? %%

KLÓRSZŰRŐS KDF ZUHANYFEJ! EGÉSZSÉG ! EXTRA AKCIÓ! NÉZD! %%

Új, csini, pamut, indiai ruha 38 v. 40-es EXTRA AKCIÓ!

Újsz. Eredeti Op-Art, gyönyörű csipkés, köves szoknya %

Gyönyörű, hosszú, fekete színű nyaklánc (lezárt)

ESMARA ÖKOTEX (KÁROSANYAG MENTES, BEVIZSGÁLT! ) FEHÉR BUGYI PAMUT, L-ES

Fekete valódi bőr egyedi és kényelmes cipellő 39

Nagyon szép, egyedi csillogó Orsay pulóver M-es orgona színű

Amisu 40-es csikos, különleges nadrág. Nézd!

Új, csodás arany bézs kötött boleró kardigán Mango

Új, csillogó fém karkötő óra díszdobozban AKCIÓ

Újszerű, sötétkék nesszeszer tükörrel smink táska