Az ingyenes aukciós piactér | 2020. Febr 16.

 Termék kategóriája: Műszaki cikk»Háztartási gép, kisgép

Digitális konyhai mérleg, 1 x használt, OLCSÓN Termékkód: 1062138386

Fixár: 2.488 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 14 óra 15 perc
2020. Febr. 17. 09:57

2.488 Ft Villámár

  Lillyana82 (1 )

  A felhasználó egyéb termékei (443)

Digitális konyhai mérleg, nagyméretu LCD kijelző, kapacitás 5 kg, súlymérési műveletek, funkció-átváltási lehetőség és uncia

Árverés kezdete: 2020. Febr. 16. 09:57
Árverés vége: 2020. Febr. 17. 09:57
Termék megtekintve: 782

Újsz. lilás csinos, egyedi fazonú ruha 38 M

Csíkos vászon öv alkalmi áron %%% 7; ÚJ

Vas megye atlasz alkalmi áron eladó

Új, szexi, fehér bojtos bugyi, egyedi darab!

SPEECHLESS IN GREECE? NO THANKS! GÖRÖG - ANGOL KÖNYV NYELVKÖNYV

ÚJ, M-ES MANGO LEOPÁRD RUHA 13. 995 FT EXTRA AKCIÓ %%% 7;%

Barna ing, karcsúsított fazon, M-es

Képes-hangos Angol Szótár - DVD-M

Új nyeles tea v. fűszertojás. Tea szűrő Fűszer labda

Új, kristályokkal kirakott fülbevaló, 1. 999 Ft h. Akció!

Dr. Punto Rosso gyógy / bio papucs, 36. Akció! Olasz

Tibeti ezüst szív + nyíl T-kapocs

Új, pihe-puha plüss hód szuper cuki!

Fekete valódi bőr egyedi és kényelmes cipellő 39

Új, rózsafa füstölőtartó, SZUPER AKCIÓ ! !!

Szépséges vidám sárga kagyló fülbevaló Akció! Csere is

Új, eredeti Dr. Punto Rosso bőr bronz barna cipő

Soul, fehér színű, nagyon csinos nadrág,

Új, nagyon szép kék színű, extra csinos farmer nadrág, 28-as

Szépséges szív alakú kis üveg tároló