Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 10.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Gazdaság, üzlet

Dr Fehér János : Fejezetek a humánerőforrás menedzsment témaköréből Termékkód: 1062159877

Jelenlegi ár: 1.888 Ft
Árverés vége: +5 perc 11 óra 20 perc
2026. Jan. 11. 08:33

Minimális ajánlat: 1.888 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1789)

 Dr Fehér János : Fejezetek a humánerőforrás menedzsment témaköréből

Kikiáltási ár: 1.888 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 10. 08:33
Árverés vége: 2026. Jan. 11. 08:33
Termék megtekintve: 2026

Lila műbőr blézer v. kabátka, M-es VEGÁN

Új Jamie Oliver A pucér szakács visszatér 3. DVD film

Új, piros, édes póráz, nagyobb kutyáknak

Új, L-es bordó Orsay kövekkel díszített felső

Elegáns Springfield férfi szövet kabát

Új, különleges UV szűrős, minőségi napszemüveg szuper áron!

Új Dr. Organic argán olajas dezodor Akció %

Csinos R. Marks farmer szuper áron

Új prémium masszázs szivacs

Új világoszöld GOTS biopamut rövid nadrág short

Új minőségi úti okmány tartó mappa AKCIÓ

Fekete szőrme strasszos csinos sapka pihe-puha Akció %%

Casa N-Acetil L-Cisztein (NAC) immunerősítő és nyákoldó kapszula 60d

Új, gyönyörű fluorit ásvány nyaklánc

Új Bio körömlakkok, natúr, minőségi, 12 ml ++ Szuper Akció %%% KIÁRUSí

Csíkos vászon öv alkalmi áron %%% 7; ÚJ

Újsz. ezüstszürke rózsaszín fényes nesszeszer

Új, piké, tenisz póló, lemérve AKCIÓ %%

A. Dumas Monte Cristo grófja I-III.

Aboutyou limitált sz. GOTS biopamut kapucnis pulóver