Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Júl 21.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Női»Lábbeli

EGyedi szuper kényelmes bokacsizma, szürke, 39-es Termékkód: 1062159919

Jelenlegi ár: 3.988 Ft
Árverés vége: +5 perc 3 nap, 22 óra
2019. Júl. 25. 13:56
Szállítási díj: 0 Ft

Minimális ajánlat: 3.988 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (463)

EGyedi szuper kényelmes bokacsizma, szürke, 39-es

Hamarosan lesz fotó róla, egyelőre csak a katalógusképet találtam meg

Szállítási díj: 0 Ft
Kikiáltási ár: 3.988 Ft
Árverés kezdete: 2019. Júl. 18. 13:56
Árverés vége: 2019. Júl. 25. 13:56
Termék megtekintve: 187

Új, Srtadivarius fekete arany szegecses szoknya

Új, rózsafa füstölőtartó, SZUPER AKCIÓ ! !!

Öltöny zakó, XL-es csíkos, szép állapotú

Szépséges vidám sárga kagyló fülbevaló Akció! Csere is

Új, csillogó fém karkötő óra díszdobozban AKCIÓ

Újsz. , ezüst (925) fülbevaló sötét méz cirkóniával

Bézs-pinkt táska, új, szuper! Csere ?

S-es, új, farmer nadrág, szuper szín, csinos!

Új konyak színű csizma, 38 AKCIÓ

MInősített BIO mustármag, 50 g

Kockás, egyedi, M-es, elegáns kabát pulóver áron! AKCIÓ! NÉzd!

Virágos édes nyári szoknya, S-es Csere is

S-es farmer ruha, egyedi, csinos!

Szuper színű, csinos farmer nadrág

Új, szürke, pamut, húzott, divatos és szexi térdfix 1. 190. - h.

Gyönyörű, piros, lágy esésű tunika felső

Cuki kutyulis alvós top, piros fehér csíkos

Új zöldtea édes kis dobozban ajándékba tökéletes!

Újsz. Eredeti Op-Art, gyönyörű csipkés, köves szoknya %

Újszerű, Cherokee fehér vászon sz. ingblúz. L