Termék kategóriája: Könyv, Újság»Akció, kaland
Edgar Rice Burroughs: TARZAN ÉS A GYÉMÁNTOK (könyv) | Termékkód: 1062114980 |
Kiadó: Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó, 1987
Fülszöveg: Tarzan, a dzsungel fia kitartóan tört előre Opar omladozó védfalai felé, mögötte pedig, mint a sakál, ott ólálkodott Werper, és csak a Mindenható tudta, kinek-kinek mit tartogat a jövő. A kopár völgy peremén, ahonnan jól beláthatta Opar aranyozott kupoláit és karcsú tornyait, Tarzan megállt. Éjszaka majd egyedül elmegy a kincseskamrába felderíteni a terepet, hogy ezen expedíciója során minden cselekedetében az elővigyázatosság fogja vezetni.
Kötés, állapot: puha papír, kopottas, többször olvasott. Beltartalom: korának megfelelő, megkímélt, bejegyzés mentes állapoban. Kérem tekintse meg a képgalériát.
Terjedelem: 309 o.
Tömeg: 189 gr.
Méret: 17,5 x 10,5 x 1,8 cm.
4431_kar
Árverés vége: 2018. Aug. 06. 16:33 Termék megtekintve: 389 |