Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 22.

Egy Tökéletes Idegen (Danielle Steel) 2003 (5kép+tartalom) Termékkód: 1062187382

Fixár: 900 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 21 nap, 5 óra
2026. Febr. 12. 14:35

900 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13646)

Egy Tökéletes Idegen (Danielle Steel) 2003
megjelent "Váratlan Szerelem" címmel is

első nyolc lap teteje enyhén foltos

Kiadó : Maecenas Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 2003 , 2.kiadás
Eredeti címe : A Perfect Stranger (1981)
Nyelve : Magyar , fordította: Vadász Gyula (1992)
Azonosító : ISBN 963 203 077 X
Típus : romantikus regény
Oldalak száma : 324 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 12 x 2.5 cm és 225gramm
Készítette : Kinizsi Nyomda Kft. , Debrecen
Eredeti ára : ???.- Ft

Raphaellát, egy európai bankárdinasztia egyetlen lányát a széltől is óvták világéletében. Egy nálánál negyven évvel idősebb amerikai férfi feleségeként is hihetetlen luxusban él, szolgák lesik minden kívánságát, testőrök vigyázzák minden lépését. Az idős férj azonban már hét éve emberi roncs, akit furdal a lelkiismeret: van-e joga magához kötni gyönyörű fiatal feleségét, aki nincs felkészülve arra, hogy kilépjen a világba és új életet kezdjen, ha ő már nem lesz. A fiatal, jóképű San Franciscó-i ügyvéd, Alexander Hale egy ködös estén pillantja meg a gyönyörű Raphaellát, aki zokogva üldögél egymagában, de eltűnik, még mielőtt a férfi megszólíthatná. Első látásra beleszeret a lányba, számára ő lesz a "tökéletes idegen", akit képtelen elfelejteni. És amikor legközelebb találkoznak, életük mindörökre megváltozik. Raphaella viszonozná Alexander érzelmeit, de úgy gondolja, nincs joga elszakadni idős, beteg férjétől, és új életet kezdeni. E három ember története drámai fordulatok után örvénylő sebességgel halad a katartikus végkifejlet felé.

imgbox.com/g/cPXmVIpIRw

Árverés kezdete: 2026. Jan. 13. 14:35
Árverés vége: 2026. Febr. 12. 14:35
Termék megtekintve: 719

Nakimura TV Táv (sérült, hiányos) rendben működik

Zsebatlasz (1977)

Szalvéta (Ver. 45) papír (retró)

Éjjeli Pillangók Között (Kisgergely József) 1989 (5kép+tartalom )

Eljátszott Tisztesség (Sidney Lawrence) 1998 (5kép+tartalom )

Mami 16. Pillanat Csak a Boldogság? (Gisela Reutling) 1994

Az Elveszett Egyszarvú (Angela Dorsey) 2007 (foltmentes 1; 6kép+tartalom

Julius Caesar (Rex Warner) 1969 (foltmentes 1; 8kép+tartalom

Samsung i900 Gyári CD (Windows Mobil 6 Pro) 2008 (új bontatlan)

Légy Jó Mindhalálig (Móricz Zsigmond) 1956 (8kép+tartalom )

Oxmed Ballograf 0. 5 Sweden (Svéd rotring) kb. 1982

Dioptriás Szemüveg Keret (Ver. 16) kitörésgátlós

Kompetencia Alapú Munkafüzet Magyar Nyelv és Irodalom 2. (2009)

Szalvéta (Ver. 96) papír (retró)

Siemens C75/SL (2005) Üres T-Mobile Külső Doboz

Nyakpánt Karabínerrel (Ver. 14) Körúti Színház

Anyanyelvünk Világa 1. Tankönyv (2007) 6kép+tartalom

National Geographic Magyarország 2004/8 Augusztus (10kép+tartalo m)

Mobil Tartó (Ver. 10) max. 7x6x2. 5cm mobilhoz

Antenna Kábel (Ver. 10) Coax 150cm (teszteletlen& #41;