Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Ápr 19.

Egy Tökéletes Idegen (Danielle Steel) 2003 (Romantikus) 5kép+tartalom Termékkód: 1062187382

Fixár: 1.000 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 2 nap, 13 óra
2024. Ápr. 22. 00:37

1.000 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (10349)

Egy Tökéletes Idegen (Danielle Steel) 2003
megjelent "Váratlan Szerelem" címmel is
remek állapotban van :)

Kiadó : Maecenas Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 2003 , 2.kiadás
Eredeti címe : A Perfect Stranger (1981)
Nyelve : Magyar , fordította: Vadász Gyula (1992)
Azonosító : ISBN 963 203 077 X
Típus : Romantikus
Oldalak száma : 324 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 12 x 2.5 cm és 225gramm
Készítette : Kinizsi Nyomda Kft. , Debrecen
Eredeti ára : ???.- Ft

Raphaellát, egy európai bankárdinasztia egyetlen lányát a széltől is óvták világéletében. Egy nálánál negyven évvel idősebb amerikai férfi feleségeként is hihetetlen luxusban él, szolgák lesik minden kívánságát, testőrök vigyázzák minden lépését. Az idős férj azonban már hét éve emberi roncs, akit furdal a lelkiismeret: van-e joga magához kötni gyönyörű fiatal feleségét, aki nincs felkészülve arra, hogy kilépjen a világba és új életet kezdjen, ha ő már nem lesz. A fiatal, jóképű San Franciscó-i ügyvéd, Alexander Hale egy ködös estén pillantja meg a gyönyörű Raphaellát, aki zokogva üldögél egymagában, de eltűnik, még mielőtt a férfi megszólíthatná. Első látásra beleszeret a lányba, számára ő lesz a "tökéletes idegen", akit képtelen elfelejteni. És amikor legközelebb találkoznak, életük mindörökre megváltozik. Raphaella viszonozná Alexander érzelmeit, de úgy gondolja, nincs joga elszakadni idős, beteg férjétől, és új életet kezdeni. E három ember története drámai fordulatok után örvénylő sebességgel halad a katartikus végkifejlet felé.

remek állapotban van :)
(első 8 oldalán felül picit foltos egy helyen)

imgbox.com/g/cPXmVIpIRw

Minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat .

Személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta .

Árverés kezdete: 2024. Márc. 22. 23:37
Árverés vége: 2024. Ápr. 22. 00:37
Termék megtekintve: 487

Retro PC Port (2db USB + FireWire) ASUS Új

Univerzum 1961/10 (56. kötet) Kőkorszakbeli Emberek Között

Huszadik Századi Dekameron I. (1968) 5kép+tartalom

Váltókar Gomb (Ver. 1) 4cm (kb. 1985)

Akkutöltő AA/AAA 4db-os (teszteletlen& #41;

Azúrkék Puszta (Mihail Solohov) 1981 (8kép+tartalom )

Fekete Gyémántok (Jókai Mór) 1976 (9kép+tartalom )

Hűség (Berkesi András) 1976 (foltmentes 1; regény (8kép+tartalom )

Az Aranyszamár (Apuleius) 1988 (8kép+tartalom )

Morzsahegyek (Raffai Sarolta) 1974 (4kép+tartalom ) Ifjúsági

Veszprém (térkép) 1964

IKEA Katalógus 2020

Így Élt - Jászai Mari (Földes Anna) 1981 (7kép+tartalom )

Arthur's Last Stand (Alan Coren) 1977 (Angol) Ifjúsági kalandregény

Hammer World 2012/4. szám Április (No. 243) Tartalomjegyzékkel

Bianca 30. Midas Király (Valerie Parv) v2 (romantikus 1;

Romana 1998/1 Bálint-nap Különszám v2 3db Romantikus (2kép+tartalom )

Albérlet a Síp Utcában (Szilvási Lajos) 1982 (megkímélt, foltmentes)

A Kék Autó (Fehér Béla) 1990 (foltmentes 1; 5kép+tartalom

Arany Júlia 3. Helyszíni Szemle (Geeta Kingsley) v1 (2kép+Tartalom )