Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 3.

Egy Tökéletes Idegen (Danielle Steel) 2003 (5kép+tartalom) Termékkód: 1062187382

Fixár: 900 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 10 nap, 10 óra
2026. Jan. 13. 14:35

900 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13347)

Egy Tökéletes Idegen (Danielle Steel) 2003
megjelent "Váratlan Szerelem" címmel is

első nyolc lap teteje enyhén foltos

Kiadó : Maecenas Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 2003 , 2.kiadás
Eredeti címe : A Perfect Stranger (1981)
Nyelve : Magyar , fordította: Vadász Gyula (1992)
Azonosító : ISBN 963 203 077 X
Típus : romantikus regény
Oldalak száma : 324 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 12 x 2.5 cm és 225gramm
Készítette : Kinizsi Nyomda Kft. , Debrecen
Eredeti ára : ???.- Ft

Raphaellát, egy európai bankárdinasztia egyetlen lányát a széltől is óvták világéletében. Egy nálánál negyven évvel idősebb amerikai férfi feleségeként is hihetetlen luxusban él, szolgák lesik minden kívánságát, testőrök vigyázzák minden lépését. Az idős férj azonban már hét éve emberi roncs, akit furdal a lelkiismeret: van-e joga magához kötni gyönyörű fiatal feleségét, aki nincs felkészülve arra, hogy kilépjen a világba és új életet kezdjen, ha ő már nem lesz. A fiatal, jóképű San Franciscó-i ügyvéd, Alexander Hale egy ködös estén pillantja meg a gyönyörű Raphaellát, aki zokogva üldögél egymagában, de eltűnik, még mielőtt a férfi megszólíthatná. Első látásra beleszeret a lányba, számára ő lesz a "tökéletes idegen", akit képtelen elfelejteni. És amikor legközelebb találkoznak, életük mindörökre megváltozik. Raphaella viszonozná Alexander érzelmeit, de úgy gondolja, nincs joga elszakadni idős, beteg férjétől, és új életet kezdeni. E három ember története drámai fordulatok után örvénylő sebességgel halad a katartikus végkifejlet felé.

imgbox.com/g/cPXmVIpIRw

Árverés kezdete: 2025. Dec. 14. 14:35
Árverés vége: 2026. Jan. 13. 14:35
Termék megtekintve: 706

A Loch Mor-i Kísértetkastély (Luisa Hartmann) 2013 (5kép+tartalom )

Janine 42. Házasság Kizárva (Edna Meare) 1994 (8kép+tartalom )

Internet Kábel (Ver. 7) UTP 440cm (teszteletlen& #41;

Hálózati Táp Atlinks 6. 5VDC 9VAC 150mA (teszteletlen& #41;

Hálókártya UE1219TC (1999) teszteletlen

A Dzsidáskapitány (Bárdos László) 1958 (8kép+tartalom )

Az Abwehr Ügynöke (V. Vlagyimirov-L. Szuszlov) 1978 (5kép+tartalom )

Tiffany 23. Szeretni Születtem (Leslie Davis Guccione) v1 (romantikus 1;

BlackBerry 7290 (Ver. 1) 2004 (30-as)

Ami a Híradóból Kimaradt (Vasali Szabó László) 1984 (4kép+tartalom )

Nokia 2626 (Ver. 14) 2006 (lekódolt) teszteletlen, sérült

Jenny - Az a Bizonyos Bizsergés (Larissa Carma) 1991 (8kép+tartalom )

VW Nyitókar Bowdennel (3B1823533) ; 1997 (bontott)

LEGO Leírás 5891 (2010) (4584851/13130 1-4)

Bianca 61. Évelő Virágok (Rena Dean) v1 (romantikus 1;

Szálloda és Vendéglátóipar Európában (2002) 8kép+tartalom

Te meg Én 16. Rózsák a Szőnyegen (Margaret S. Pearl) 1991 (6kép+tartal

Ericsson A1018s (1999) Ver. 8 (sérült, hiányos, teszteletlen)

Bőgjél Boci Bözsivel! (2005) 6kép+tartalom

Mini USB Töltőkábel USB-s Ver. 13 (30cm) új