Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 16.

Egy Tökéletes Idegen (Danielle Steel) 2003 (5kép+tartalom) Termékkód: 1062187382

Fixár: 900 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 27 nap, 23 perc
2026. Febr. 12. 14:35

900 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13612)

Egy Tökéletes Idegen (Danielle Steel) 2003
megjelent "Váratlan Szerelem" címmel is

első nyolc lap teteje enyhén foltos

Kiadó : Maecenas Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 2003 , 2.kiadás
Eredeti címe : A Perfect Stranger (1981)
Nyelve : Magyar , fordította: Vadász Gyula (1992)
Azonosító : ISBN 963 203 077 X
Típus : romantikus regény
Oldalak száma : 324 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 12 x 2.5 cm és 225gramm
Készítette : Kinizsi Nyomda Kft. , Debrecen
Eredeti ára : ???.- Ft

Raphaellát, egy európai bankárdinasztia egyetlen lányát a széltől is óvták világéletében. Egy nálánál negyven évvel idősebb amerikai férfi feleségeként is hihetetlen luxusban él, szolgák lesik minden kívánságát, testőrök vigyázzák minden lépését. Az idős férj azonban már hét éve emberi roncs, akit furdal a lelkiismeret: van-e joga magához kötni gyönyörű fiatal feleségét, aki nincs felkészülve arra, hogy kilépjen a világba és új életet kezdjen, ha ő már nem lesz. A fiatal, jóképű San Franciscó-i ügyvéd, Alexander Hale egy ködös estén pillantja meg a gyönyörű Raphaellát, aki zokogva üldögél egymagában, de eltűnik, még mielőtt a férfi megszólíthatná. Első látásra beleszeret a lányba, számára ő lesz a "tökéletes idegen", akit képtelen elfelejteni. És amikor legközelebb találkoznak, életük mindörökre megváltozik. Raphaella viszonozná Alexander érzelmeit, de úgy gondolja, nincs joga elszakadni idős, beteg férjétől, és új életet kezdeni. E három ember története drámai fordulatok után örvénylő sebességgel halad a katartikus végkifejlet felé.

imgbox.com/g/cPXmVIpIRw

Árverés kezdete: 2026. Jan. 13. 14:35
Árverés vége: 2026. Febr. 12. 14:35
Termék megtekintve: 712

A XIX. Század Művészete 7. (Horváth Lászlóné) 2001 (7kép+tartalom )

Kenyérvágó Kés (Ver. 1) 33cm Használt (sérült, életlen)

Elton's Dictionary for Little Ones (1993) Angol-Orosz

LEGO Explore Katalógus 2001 (417. 8244)

Beszél a Kéz (Takács Mari-Vincze Tamás) 2004 (7kép+tartalom )

Hűtőmágnes (Ver. 3) The Simpsons (2014)

Híres Emberek, Érdekes Történetek (Végvári László) 2010 (5kép+tartalom

Irodalom 12. II. Tankönyv (Nagy Csilla) 2016 (újszerű) 7kép+tartalom

Nokia Hálózati Töltő (ACP-7E) rendben működik (Ver. 1) 3kép+típusok

Nokia 6101 (2005) Üres Doboz

Tanga 37. Túl Vad Házasság (M. R. Heinze) 1993 (5kép+tartalom )

Mága Zoltán - Budapesti Újévi Koncert 2010 (DVD) jogtiszta

Kerékpár Alkatrész (Ver. 2) Hátsó Lengővilla Rögzítő Elem

Haza és Haladás (Fekete Sándor) 1985 (10kép+tartalo m)

Matchbox MLB-90-23 (Pittsburgh Pirates) Bontatlan (1990) új

Dluhopolszky László - Heilig Gábor Ver. 2 (2000)

A Kőszívű Ember Fiai (Jókai Mór) 1979 (5kép+tartalom )

Nyakpánt Karabínerrel (Ver. 7) FIA WTCC 2014

Casablanca Hordozható DVD Lejátszó CT30710 (hibás)

Nagy Biológia Feladatgyűjtemény Megoldások (Szerényi Gábor) 2021 (8kép