Az ingyenes aukciós piactér | 2020. Jún 3.

 Termék kategóriája: Óra, Ékszer»Egyéb ékszer

Elefánt fityegő medál, tibeti ezüst 5 db Termékkód: 1062133267

Jelenlegi ár: 188 Ft
Villámár: 220 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 2 nap, 23 óra
2020. Jún. 06. 20:13
Szállítási díj: 0 Ft

Minimális ajánlat: 188 Ft

  Lillyana82 (1 )

  A felhasználó egyéb termékei (440)

 Elefánt fityegő v. medál Az ár 5 db-ra értendő!

Szerencsét hoz!:)

Szállítási díj: 0 Ft
Kikiáltási ár: 188 Ft
Árverés kezdete: 2020. Jún. 03. 20:13
Árverés vége: 2020. Jún. 06. 20:13
Termék megtekintve: 634

Új, anyag hibás lakk színátmenetes 38-s cipellő

Újsz. lilás csinos, egyedi fazonú ruha 38 M

Fehérítő- és folttisztító só / Nátrium perkarbonát, 500 g

Újsz. , ezüst (925) fülbevaló sötét méz cirkóniával

Gyönyörű és egyedi fekete tunika ruha, M-es Akció

Virágos édes nyári szoknya, S-es Csere is

Újsz. kagyló rózsaszínes nyaklánc Korfuról!

BIO ! ! RICINUSOLAJ 100 ml AKCIÓ

Új, Endless sínadrág, igényeseknek Csere is! 160 euró h.

Újszerű, egyedi MEXX csizma, velúrbőr + bőr virág rátéttel. %%

ÚJ, RÓZSASZÍN LENVÁSZON ÉS VISZKÓZ SZUPER RUHA EXTRA AKCIÓ %%

Szép, bézs színű, elegáns, csinos nadrág olcsón! NÉzd!

Neobio Fluoridmentes fogkrém, 75 ml VEGÁN BIO AKCIÓ

SANITAL L. GYÓGY / BIO PAPUCS, 38 AKCIÓ! OLASZ

Újsz. 40-es Orsay, fekete nadrág egyedi gombokkal

Új, pihe-puha plüss kacsa NÉZD! %%%

Gyönyörű, elegáns, láncos pénztárca, 2. 999 Ft h. Akció!

Új, Stradivarius piros strasszos szegecses édes táska %%

Fekete pink, eredeti Devergo öv csattos %%

A. Dumas Monte Cristo grófja I-III.