Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Szept 20.

 Termék kategóriája: Óra, Ékszer»Nyaklánc

Eredeti gyönyörű turmalin nyaklánc 52,5cm! Termékkód: 1062146658

Fixár: 11.450 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 20 nap, 7 óra
2019. Okt. 10. 16:41
Eladó helye: Veresegyház
Szállítási díj: 450 Ft

11.450 Ft Villámár

  Hópihe22 (47 ) starY.gif
  Minősítések száma: 48
Pozitív minősítés: 47 (97.9%)
Semleges minősítés: 1 (2.1%)

Regisztráció dátuma: 2012.10.28.
  A felhasználó egyéb termékei (130)

Eladó ez a csodaszép eredeti, többszínű turmalin nyaklánc.

Hossza: 52,5cm delfinkapoccsal együtt. A szemek nagysága fokozatosan változó: legnagyobb: 1cm legkisebb: 0,5cm.

Egy postával több terméket is tudok küldeni

Mitológia: a turmalint feltehetőleg már az ókorban is ismerték, azonban a sokszínűsége miatt mindig valamilyen másik drágakővel azonosították. Csak a 17. században bukkant fel először egyértelműen a turmalin " a sors minden viszontagságainak szilárdan ellenálló, letisztult bölcsesség szimbólumaként" (Bernardus Caesius). Arab hagyományok a Nap kövének említik a turmalint, mely erősíti a szívet, és véd a rémálmoktól.

Gyógyhatás: felfoghatatlan sokféleségüknek köszönhetően minden turmalin gyógyhatások széles skálájával rendelkezik. Manapság az egyes turmalinváltozatoknak a színük alapján saját nevet adnak, mint például "fekete turmalin" vagy "zöld turmalin".

Turmalintípusok:

  • A többszínű elbait a hormonmirigyek, az anyagcsere és az immunrendszer működését serkenti. A képi világunkat és a kreatív álmodást serkenti.
  • Az indigolit a vízháztartást, a vesét, a hólyagot stimulálja, elősegíti az égési sérülések nyomtalan begyógyulását. Oldja a bánatot, felszabadítja a blokkolt érzéseket, és jelentős megkönnyebbülést hoz.
  • A drávit a sejtek, szervek és szövetek regenerációját serkenti, segít krónikus feszültség és bőrbetegségek esetén. A beleérző- és azonosuló készséget fejleszti, családi problémák esetén éppúgy segít, ahogy nagyobb csoportokban kialakult zavarok rendezésében is.
  • A verdelit a szívet erősíti, és méregtelenítően hat, serkenti a kiválasztást, egyaránt segít, hasmenés és székrekedés esetén. Türelmessé és nyitottá tesz, fokozza az embertársaink iránti érdeklődést.
  • A rubellit az energiaáramlást és az idegek vezetőképességét javítja, serkenti a nemiszervek működését, a szervezet általános vérellátottságát és a vértisztítást a lépben és a májban. Kapcsolatkeresővé, vállalkozó kedvűvé és elbűvölővé tesz.
  • A sörl fájdalomcsillapítóan hat, és irányítja a testi energiákat, használható hegzavar-mentesítéshez és sugárzásbehatások semlegesítésére is. Levezeti a feszültségeket, véd a negatív gondolatoktól, segít stressz és terhelés esetén.
  • A görögdinnye- turmalin az idegek regenerációját serkenti, segít bénulás és szklerózis multiplex esetén is. Türelmessé, gyengéddé és szeretetteljessé tesz. Enyhíti a depressziót és a félelmet, segít az önvédelemben és az önmagunkból fakadó védettség és biztonságérzet megteremtésében.

Eladó helye: Magyarország Veresegyház (2112)
Szállítási díj: 450 Ft
Árverés kezdete: 2019. Szept. 10. 16:41
Árverés vége: 2019. Okt. 10. 16:41
Termék megtekintve: 150

Rózsakvarc, hematit különleges nyaklánc.

Tibeti ezüst, kék kristály fülbevaló

Tibeti ezüst karkötő, karperec 2 cm széles!

Gyógyító tigrisszem karkötő 6 mm (18-21cm)

Tibeti ezüst, lila kristály fülbevaló

Makramé, nylon zsinór 1 mm-es ékszer készítéshez

Gyógyító tigrisszem nyaklánc 6 mm

Eredeti ametiszt karkötő, szivecskés

Tibeti ezüst karkötő, karperec végtelen csomóval!

Gyógyító citrin nyaklánc

Rózsakvarc karkötő

Gyógyító ametrin nyaklánc

Üvegkristály karkötő csiszolt rondell gyönyörű!

Breccsa jáspis 8 mm golyós karkötő18-21 cm

925 Sterling ezüst kristály szív medál

Rózsakvarc 6 mm golyós karkötő

Gyönyörű üveggyöngy nyaklánc és karkötő szett!

Eredeti gyönyörű kék kianit karkötő

Ásvány karkötő a te igényeid szerint

Szodalit 6 mm golyós karkötő