Az ingyenes aukciós piactér | 2020. Jan 29.

 Termék kategóriája: Óra, Ékszer»Nyaklánc

Eredeti gyönyörű turmalin nyaklánc 52,5cm! Termékkód: 1062146658

Fixár: 11.450 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 18 nap, 7 óra
2020. Febr. 16. 10:12
Eladó helye: Veresegyház
Szállítási díj: 450 Ft

11.450 Ft Villámár

  Hópihe22 (47 ) starY.gif
  Minősítések száma: 48
Pozitív minősítés: 47 (97.9%)
Semleges minősítés: 1 (2.1%)

Regisztráció dátuma: 2012.10.28.
  A felhasználó egyéb termékei (144)

Eladó ez a csodaszép eredeti, többszínű turmalin nyaklánc.

Hossza: 52,5cm delfinkapoccsal együtt. A szemek nagysága fokozatosan változó: legnagyobb: 1cm legkisebb: 0,5cm.

Egy postával több terméket is tudok küldeni

Mitológia: a turmalint feltehetőleg már az ókorban is ismerték, azonban a sokszínűsége miatt mindig valamilyen másik drágakővel azonosították. Csak a 17. században bukkant fel először egyértelműen a turmalin " a sors minden viszontagságainak szilárdan ellenálló, letisztult bölcsesség szimbólumaként" (Bernardus Caesius). Arab hagyományok a Nap kövének említik a turmalint, mely erősíti a szívet, és véd a rémálmoktól.

Gyógyhatás: felfoghatatlan sokféleségüknek köszönhetően minden turmalin gyógyhatások széles skálájával rendelkezik. Manapság az egyes turmalinváltozatoknak a színük alapján saját nevet adnak, mint például "fekete turmalin" vagy "zöld turmalin".

Turmalintípusok:

  • A többszínű elbait a hormonmirigyek, az anyagcsere és az immunrendszer működését serkenti. A képi világunkat és a kreatív álmodást serkenti.
  • Az indigolit a vízháztartást, a vesét, a hólyagot stimulálja, elősegíti az égési sérülések nyomtalan begyógyulását. Oldja a bánatot, felszabadítja a blokkolt érzéseket, és jelentős megkönnyebbülést hoz.
  • A drávit a sejtek, szervek és szövetek regenerációját serkenti, segít krónikus feszültség és bőrbetegségek esetén. A beleérző- és azonosuló készséget fejleszti, családi problémák esetén éppúgy segít, ahogy nagyobb csoportokban kialakult zavarok rendezésében is.
  • A verdelit a szívet erősíti, és méregtelenítően hat, serkenti a kiválasztást, egyaránt segít, hasmenés és székrekedés esetén. Türelmessé és nyitottá tesz, fokozza az embertársaink iránti érdeklődést.
  • A rubellit az energiaáramlást és az idegek vezetőképességét javítja, serkenti a nemiszervek működését, a szervezet általános vérellátottságát és a vértisztítást a lépben és a májban. Kapcsolatkeresővé, vállalkozó kedvűvé és elbűvölővé tesz.
  • A sörl fájdalomcsillapítóan hat, és irányítja a testi energiákat, használható hegzavar-mentesítéshez és sugárzásbehatások semlegesítésére is. Levezeti a feszültségeket, véd a negatív gondolatoktól, segít stressz és terhelés esetén.
  • A görögdinnye- turmalin az idegek regenerációját serkenti, segít bénulás és szklerózis multiplex esetén is. Türelmessé, gyengéddé és szeretetteljessé tesz. Enyhíti a depressziót és a félelmet, segít az önvédelemben és az önmagunkból fakadó védettség és biztonságérzet megteremtésében.

Eladó helye: Magyarország Veresegyház (2112)
Szállítási díj: 450 Ft
Árverés kezdete: 2020. Jan. 17. 10:12
Árverés vége: 2020. Febr. 16. 10:12
Termék megtekintve: 181

Labradorit karkötő, féldrágakövekből, eredeti!

Rózsakvarc karkötő

Természes, vörös bambuszkorall karkötő hematittal

27 méter makramé, nylon zsinór 1 mm-es ékszer készítéshez

Eredeti ametiszt karkötő, szivecskés

Eredeti csíkos rodokrozit golyós karkötő 6mm!

Turmalin kvarc nyaklánc, eredeti!

Zöld, tengeri üledékes jáspis karkötő természetes

"Pénzt termő fa" tibeti ezüst fülbevaló, 925 akasztóval

Természetes kékes fényű labradorit nyaklánc 48-50cm!

Természetes kék topáz köves gyűrű 1, 83cm 6, 69cts!

Ametiszt karkötő eredeti! 6mm

Tibeti ezüst karkötő, karperec 2 cm széles!

Makramé, nylon zsinór 1 mm-es ékszer készítéshez

Eredeti indiai 3 soros fehér jade nyaklánc, nyakék

925 jelzéssel ellátott, sterling ezüst nyaklánc 45, 5 cm (1 mm)

925 Sterling ezüst, fehér kristály 2 szív medál

Gyógyító gránát nyaklánc, hegyikristály golyókkal 47 cm

Eredeti képjáspis karkötő 6mm