Az ingyenes aukciós piactér | 2020. Jan 26.

 Termék kategóriája: Antik, régiség»Üveg

Fodros szájú szakított üveg váza aranyozott növényi motívumokkal díszí Termékkód: 1062155629

Fixár: 6.000 Ft
Árverés vége: Lejárt
2020. Jan. 13. 17:13
Eladó helye: Tiszaföldvár

  -xxxx- (32 ) starY.gif
  Minősítések száma: 36
Pozitív minősítés: 33 (91.7%)
Semleges minősítés: 2 (5.6%)
Negatív minősítés: 1 (2.8%)

Regisztráció dátuma: 2011.06.23.

Biedermeier ritkaság.

Kézi festéssel készült, aranyozott levél mintás, vékony falú fúvott üvegből készült XIX. századi különlegesség. Biedermeier stílusú hagyományokat őrző motívumokkal díszítve.
Otthonos hangulatú díszműtárgy. A képeken látható hibátlan állapot, a korát meghazudtoló megbecsülésről tanúskodnak.
Ajánlom polgári stílusú, gyűjteménybe, vagy a lakásod díszeként.
Ajándéknak is kiváló választás.

Egyéb infó: Használt, népi dísztárgy

Jellemzők, méretek: kb. 7,5cm. szélet, 17cm. magas.

Postaköltség: ha utalod az árát mindössze 1000Ft.
Post cost in europe, with bank transfer payment 20€.

NSboy aukciók!

Van raktáron.

Minden termék mutatása!

Árverés kezdete: 2019. Dec. 14. 14:30
Árverés vége: 2020. Jan. 13. 17:13
Termék megtekintve: 188