Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Okt 15.

 Termék kategóriája: Szabadidő, utazás

Fotóeszköz tartó teleszkópos SELFIE bot, bluetooth Termékkód: 1062074106

Fixár: 3.500 Ft Villámár
Árverés vége: 3 nap, 19 óra
2019. Okt. 19. 14:43
Eladó helye: Tiszaföldvár

3.500 Ft Villámár

  nsboy (32 ) starY.gif
  Minősítések száma: 36
Pozitív minősítés: 33 (91.7%)
Semleges minősítés: 2 (5.6%)
Negatív minősítés: 1 (2.8%)

Regisztráció dátuma: 2011.06.23.
  A felhasználó egyéb termékei (1174)

Legyél benne a családi fotóalbumban!

Mobiltelefon, vagy más fotó, videó készítésére alkalmas eszköz ideiglenes tartására szolgálóm szefi bot Bluetooth vezérléssel. Ha ezt használod, nem kell megkérni idegen személyeket a családi fotó elkészítéséhez. Nagyszerűen használható a szabadidő eltöltésekor, utazáshoz, turista látványosság lefotózásakor, családi rendezvény fényképeinek, és videóinak elkészítésekor, sport rendezvényeken. Dönthető, elforgatható csuklójának köszönhetően bármilyen szögből elkészítheted a képet. A bot markolatának alsó részén menetes csatlakozó található, így akár több bot egymásba toldásával is növelhető a bot hossza. A bluetooth gombbal akár 10 méterről is exponálhatsz.

Egyéb infó: Új, originál csomagolású termék.

Jellemzők, méretek: 30-115cm. hosszúság, 50-85mm széles készülék befogadására képes.

Kompatibilis készülékek: Iphone, Ipad, Ipod, Adroid készülékek.

Postaköltség: ha utalod az árát mindössze 500Ft.
Post cost in europe, with bank transfer payment 5€.

NSboy aukciók!

Van raktáron.

Vásárlási feltételek!

Minden termék mutatása!

Árverés kezdete: 2019. Szept. 19. 12:00
Árverés vége: 2019. Okt. 19. 14:43
Termék megtekintve: 762

Ezüstözött névjegykártyatartó , B. F. logóval, üzletembereknek a stílus

Samsung S100 komplett ház

Bontott akkumulátor: Huawei C8100, U7510, U8500.

Akkumulátor Samsung E700. Ezüstszürke Li-ion.

Buja szépség, bőr dombormű falikép, fekete fakeretben, szép modern fal

Orient-Teppich kézi csomózású gyapjú futószőnyeg, folyosóra, előszobáb

Fagyiskehely ezüstözött vörösrézből.

Playstation 2 játék: NHL 07 Német verzió, a jéghoki fanoknak, Minden k

SonyEricsson D750 komplett ház

SonyEricsson W595 komplett ház, Gyári minőség!

Sagem My-x2 előlap, többféle.

Playstation 2, PS2 játék: International Superstar soccer, eredeti tokj

Fekete törzsű gyertyatartó páros

Miniatűr antik Glashütte női óra aranyozott tokban, gyűjteménybe való

Bontott komplett ház: Nokia N71

Xbox 360 játékszoftver: FIFA 10, eredeti DVD tokjában, kiváló állapotb

Sagem MY-V55-56 komplett ház, többféle színben.

Akkumulátor Samsung G800, L870, S5230 Star

PSP játék: Star Wars, The force unleashed, Extrás.

Kerámia táblára festett falikép páros, Nürnberg látképeivel, rusztikus