Az ingyenes aukciós piactér | 2020. Júl 11.

 Termék kategóriája: Szabadidő, utazás

Fotóeszköz tartó teleszkópos SELFIE bot, bluetooth Termékkód: 1062074106

Fixár: 3.500 Ft Villámár
Árverés vége: 25 nap, 22 óra
2020. Aug. 06. 15:47
Eladó helye: Tiszaföldvár

3.500 Ft Villámár

  nsboy (32 ) starY.gif
  Minősítések száma: 36
Pozitív minősítés: 33 (91.7%)
Semleges minősítés: 2 (5.6%)
Negatív minősítés: 1 (2.8%)

Regisztráció dátuma: 2011.06.23.
  A felhasználó egyéb termékei (1060)

Legyél benne a családi fotóalbumban!

Mobiltelefon, vagy más fotó, videó készítésére alkalmas eszköz ideiglenes tartására szolgálóm szefi bot Bluetooth vezérléssel. Ha ezt használod, nem kell megkérni idegen személyeket a családi fotó elkészítéséhez. Nagyszerűen használható a szabadidő eltöltésekor, utazáshoz, turista látványosság lefotózásakor, családi rendezvény fényképeinek, és videóinak elkészítésekor, sport rendezvényeken. Dönthető, elforgatható csuklójának köszönhetően bármilyen szögből elkészítheted a képet. A bot markolatának alsó részén menetes csatlakozó található, így akár több bot egymásba toldásával is növelhető a bot hossza. A bluetooth gombbal akár 10 méterről is exponálhatsz.

Egyéb infó: Új, originál csomagolású termék.

Jellemzők, méretek: 30-115cm. hosszúság, 50-85mm széles készülék befogadására képes.

Kompatibilis készülékek: Iphone, Ipad, Ipod, Adroid készülékek.

Postaköltség: ha utalod az árát mindössze 500Ft.
Post cost in europe, with bank transfer payment 5?.

NSboy aukciók!

Van raktáron.

Vásárlási feltételek!

Minden termék mutatása!

Árverés kezdete: 2020. Júl. 07. 13:42
Árverés vége: 2020. Aug. 06. 15:47
Termék megtekintve: 903

USB nyomtatókábel, AWM árnyékolt kivitel, 1, 8m.

Akkumulátor Nokia 2650-7610. BL-4C

Akkumulátor LG W3000, retro

Michael Poliza képeslap afrikából: Biztonságban

HP övre fűzhető digitális kamera táska, compack kamerákhoz, digitális

Meditáló Buddha, nagy méretű terrakotta szobor, egyedi ritkaság, 1977-

Szalvétagyűrű briliáns csiszolású üvegkristállyal.

Egy órakülönlegesség a luxus és divat jegyében: Curren M8246, acél tok

Citzen Quartz, króm házas, karóra férfiaknak, fekete varrott bőrszíjja

Bontott LCD kijelző: Samsung S3650 Corby, M5650

JUST Quartz 10ATM, naptáras, elegáns férfi-női karóra, aranyozott acél

Bontott LCD billentyűzetpanel: Samsung GT-S5230

Playstation 2 játék: Thrillville: Off the Rails, Német verzió: verrück

Apple iPhone 3, iPhone 4 bőr hátlapvédő tok

RETRO mechanikus zsebóra ajándék csomagolásban. Heritage Collection, B

Hálózati töltő adapter: Fujitsu SQ2N80W19P-01 19V, 4. 22A, 80W, Gyári

Legelésző zsiráf, afrikai keményfa gyertyatartó, szobor, faragvány.

Bajusz, szakál karbantartó eszköz

Nokia 6600 csajos, mintás előlap, többféle

Ezüst karimás metszett kristály váza