Termék kategóriája: Könyv, Újság»Sport
Fritz Rudolph: A HIMALÁJA TIGRISEI /Harc a világ tetejéért | Termékkód: 448506 |
Alpinizmus
Kiadó: Sport, 1962
Szerző: Rudolph, Fritz
Témakör: hegymászás
Tartalom: Kérem tekintse meg a kinagyított képgalériát.
Fekete-fehér fotókkal illusztrált kötet.
Kötés, állapot: keménytáblás, félvászon. kopottas, a kötés és a nyereg is foltos. Beltartalom: az előzéklapon (üres oldal) is van néhány kissebb folt, a címlapot követően kissé "törött". A kötése jól tart. A továbbiakban korának megfelelő, megkímélt állapotban.
Terjedelem: 264 o.
Tömeg: 576 gr.
2468_szil
Árverés vége: 2018. Jún. 20. 20:22 Termék megtekintve: 793 |