Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 6.

 Termék kategóriája: Antik, régiség»Kerámia

HERR Keramia dísz tányér párban Termékkód: 1062146594

Fixár: 24.000 Ft Villámár
Árverés vége: 12 nap, 1 óra
2026. Jan. 18. 11:20

24.000 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (863)

Eladó a képen látható

HERR Keramik dísztányér párban

csak egyik akasztós

mérete: 23,5 cm az átmérőjük hibátlan, sérülésmentes

Külön is megvásárolható!

Kérdésekre szívesen válaszolok!
*********

Árverés kezdete: 2025. Dec. 19. 11:20
Árverés vége: 2026. Jan. 18. 11:20
Termék megtekintve: 922

CLUB SPORTSIF Szabadidő felső XL-es

Skate Sötétkék polár sapka

** PAPAYA Világoskék bermuda nadrág UK16

Hordozható hintaállvány

* Vintage Fekete horgolt alkalmi kézi táska

ANITA BROOKNER: Tóparti szálloda

*FIF elektromos kenyérpirító

# ATMOSPHERE Narancssárga hosszú ujjú póló UK14/42-es

# Vintage Régi gyerekjáték fából - húzható macska

everton Fekete polár sapka

Négy évszak falikép 4 darab - régi

# Fekete hosszú vékony átmeneti kabát kb. 44-es

Antik Tiszti lánc - zsebóra lánc iránytűvel

UMBRO fekete pufi téli férfidzseki XL-es

CHIEMSEE Katonai zöld kapucnis férfidzseki XL-es

* CRAZY WORLD JUNGE vászon kapucnis kabát XL-es

* elemar barna sortos bikini kb. 34-36-os

@ FANERO Fehér mintás capri nadrág 46-os

*H&M Fekete pánt nélküli merevítős melltartó 75C

Tíz darab kis kerek teritő