Az ingyenes aukciós piactér | 2020. Jún 2.

 Termék kategóriája: Műszaki cikk»Elektronikai alkatrész

Hálózati csatlakozó USA - 1 méter vezetékkel Termékkód: 271790

Jelenlegi ár: 365 Ft
Árverés vége: +5 perc 10 nap, 12 óra
2020. Jún. 13. 12:20
Eladó helye: Budapest

Minimális ajánlat: 365 Ft

  galakxsi (52 ) starB.gif
  Minősítések száma: 58
Pozitív minősítés: 53 (91.4%)
Semleges minősítés: 4 (6.9%)
Negatív minősítés: 1 (1.7%)

Regisztráció dátuma: 2009.11.16.
  A felhasználó egyéb termékei (36)

 Hálózati csatlakozó USA - 1 méter vezetékkel

Átvételi lehetőség személyesen, Budapest, Örs vezér tér Postázást nem vállalok.

Eladó helye: Magyarország Budapest (1106)
Kikiáltási ár: 365 Ft
Árverés kezdete: 2020. Máj. 30. 12:20
Árverés vége: 2020. Jún. 13. 12:20
Termék megtekintve: 820

Papst DD direct drive csévélőmotor orsó rögzítővel

BEAG HX 401 hangszóró membrán bontásból

Tesla transzformátor - tápegység panel

BEAG HT 200 tölcsér + meghajtófej

Orszaczky Budget Orchestra - East Sydney Session MK

Videókazetta VHS Sony E-195 "V"

Alu-Sol alu forrasztó ón d = 1mm, hossz = 1 méter

BEAG HT 103-16 ohm 20 VA - tölcséres magassugárzó

Brüel & Kjaer QP xxxx szintíró mérőpapírok 60 méter / tekercs

Brüel & Kjaer írótoll szintíróhoz fekete, barna, kék, zöld, piros

Hangszóró Tesla ARO 667 - 4 ohm 5 Watt D=200 mm

Hangszóró védőszövet fekete 1, 38 méter széles

Videókazetta VHS Sony E-240 "V"

Potenciométer AKAI 4000 DS - 50k A x 2

Kerékpár első lámpa kripton izzós

Hangszóró membrán 300 mm - 46 mm lengőmérethez

Motor szovjet CCCP

Motor - Orion - FMV - 2S2-S1 - 110 V - 500 Hz

Faipari tűzőgép kapcsok 23, 28, 30, 32 mm hosszúságokban

BEAG HX 401S - 8 ohm hangszóró vászon szél (szél sérült)