Az ingyenes aukciós piactér | 2020. Jan 28.

 Termék kategóriája: Antik, régiség»Antik porcelán

Háromszög alakú, virágos mintás Herendi hamuzó tálka, nagyon ritka egy Termékkód: 1062118971

Fixár: 6.000 Ft
Árverés vége: Lejárt
2020. Jan. 13. 12:49
Eladó helye: Tiszaföldvár

  -xxxx- (32 ) starY.gif
  Minősítések száma: 36
Pozitív minősítés: 33 (91.7%)
Semleges minősítés: 2 (5.6%)
Negatív minősítés: 1 (2.8%)

Regisztráció dátuma: 2011.06.23.

Igényes nappaliba való!

Kézi festéssel készült, hagyományos virág mintás, Herendi hamuzó tálka. Nagyon ritka háromszög alakú kivitel, aranyozott szegéllyel, kézi festésű különböző virágokkal díszítve. Kellemes színvilágú, a Herendi hagyományokat őrző motívumokkal díszítve.
Otthonos hangulatú díszműtárgy. A képeken látható patinával, apró felületi kopásokkal a szegélyén, a korát meghazudtoló megbecsülésről tanúskodnak. Az alján a Herendi bélyegző mellett masszába nyomott Herendi pecsét, és sorozatszám is található. Kifejezetten ritka darab, Én magam még sohasem találkoztam hasonló formával, pedig 40 éve foglalkozom vele.
Ajánlom elegáns vitrinbe, gyűjteménybe, akár napi használatra. Ajándéknak is kiváló választás.

Egyéb infó: Használt, porcelán dísztárgy

Jellemzők, méretek: kb. 12cm. oldalhosszúságú.

Postaköltség: ha utalod az árát mindössze 900Ft.
Post cost in europe, with bank transfer payment 15€.

NSboy aukciók!

Van raktáron.

Vásárlási feltételek!

Minden termék mutatása!

Árverés kezdete: 2019. Dec. 14. 12:17
Árverés vége: 2020. Jan. 13. 12:49
Termék megtekintve: 343