Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 15.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Fantasztikus

Hegylakó (Garry Douglas) 1989 (5kép+tartalom) Termékkód: 1062185588

Fixár: 900 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 4 nap, 1 óra
2026. Jan. 19. 13:31

900 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13579)

Hegylakó (Garry Douglas) 1989
Galaktika Fantasztikus Könyvek sorozat

foltokat nem láttam

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1989
Eredeti címe : Highlander (1986)
Nyelve : Magyar , fordította: Gáspár András (1989) , borító: Kolonics István
Azonosító : ISBN 963 11 6421 7 , HU ISSN 0238-3063 , IF 6268
Típus : fantasy filmregény
Oldalak száma : 252 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20.5 x 12.5 x 1 cm és 160gramm
Készítette : Zrínyi Nyomda , Budapest (88.1450/66-15)
Eredeti ára : 54.- Ft

A középkori Skócia távoli és ködös tájain, ahol mindenre elszánt, állig felfegyverzett kemény férfiak ütköznek össze a nagy csaták során, az a hír járja, hogy van egy férfi, aki halhatatlan, és csak akkor lehet megölni, ha a varázskarddal levágják a fejét. MacLeod nevével évszázadok múlva a mai Amerikában találkozunk újra, amikor is már birtokosa a félelmetes erejű varázskardnak, s elhatározza, hogy életre-halálra megmérkőzik régi ellenségével, az Erő és a Hatalom egyedül birtoklására törekvő, gonosz halhatatlannal: Kurgannal. Kurgan ugyancsak üldözi MacLeodot, de senki mást sem kímél, aki az útjába kerül. Egy fiatal és csinos nyomozónő megpróbálja kideríteni az érthetetlen gyilkosságok igazi elkövetőit, s így bukkan a rejtélyes származású férfiak nyomára. MacLeod végül felfedi előtte titkát, s most már együtt küzdenek meg az emberiség felett gonosz uralomra törekvő Kurgannal.

imgbox.com/g/3U0V2FBkmJ

Árverés kezdete: 2025. Dec. 20. 13:31
Árverés vége: 2026. Jan. 19. 13:31
Termék megtekintve: 813

Júlia 1994/3 Anyák Napja Különszám (v2) 2kép+tartalom

Plüss (Ver. 1) Lovacska Tündéri

LEGO Leírás 7346-2 (2012) (6014893/60150 18/131301-2)

Franco Solo 21. A Fejvadász (1991) 6kép+tartalom

Nokia C1-01 (Ver. 10) 2010 (sérült) teszteletlen

Hálózati Táp Csec (CSD0450600G&# 41; 4. 5V 600mA (rendben működik)

Napló a Varsói Gettóról (Mary Berg) 1990 (9kép+tartalom )

PC World 1997/4 CD (teszteletlen& #41;

Nokia 2730c-1 (Ver. 2) 2009 (30-as) sérült

National Geographic Magyarország 2006/12 December (5kép+tartalom )

Dell Hálózati Táp 5. 4V 2410mA (PA-14 NC490) tesztelve

Autó Motor 1991/5 (10kép+tartalo m) Hanomag

Névjegykártya miniCD-s Redifon (sérült)

Magnókazetta (Ver. 46) Philips CD One 60 (teszteletlen& #41;

Játék a Szavakkal - Animals (Disney) 2005 (új)

Magyar Értelmező Kéziszótár M-ZS (1987) 3kép+tartalom

Autó Motor 1994/16 (10kép+tartalo m)

Romana 255. Pénz Nem Akadály! (Lucy Gordon) 2002 (6kép+tartalom )

Amire Nincs Magyarázat (1990) 7kép+tartalom

Reader's Digest Válogatás 2000/6 Június (6kép+tartalom )