Honoré de Balzac: GORIOT APÓ - César Birotteau nagysága és hanyatlása | Termékkód: 454382 |
GRILL KLASSZIKUS REGÉNYEI
Alcím: Jelenetek a párizsi életből
Kiadó: Grill Károly Könyvkiadóvállalata, Budapest
Kötés, állapot: keménytáblás félvászon kissé kopottas. Beltartalom: A címlap előtt, és az utolsó két lap előtt a könyv "törött", viszont a kötése jól tart. Összességében: korának megfelelő, jó állapotú antikvár könyv. Kérem tekintse meg a képgalériát.
Terjedelem: 600 o.
Tömeg: 444 gr.
2828_kar
Árverés vége: 2018. Júl. 15. 16:20 Termék megtekintve: 633 |