Az ingyenes aukciós piactér | 2018. Ápr 20.

Jude Deveraux: Fénylő lovag Termékkód: 480432

Fixár: 3.500 Ft Villámár
Árverés vége: 15 óra 17 perc
2018. Ápr. 20. 20:42

3.500 Ft Villámár

  Ajus5 (253 ) starT.gif
  Minősítések száma: 253
Pozitív minősítés: 253 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (2822)

Használt könyv!

A csinos fiatal amerikai nő Dougless Montgomery egy angliai autókirándulás során "tragikus hirtelenséggel" magára marad. Szerelmese hagyja el, a férj-jelölt sebész. Reménytelenségében Dougless a kis Ashburton városka templomába téved és ott egy márvány síremlék előtt kuporogva kétségbeesetten fohászkodik: bár küldené el az ég azt a "fénylő lovagot", aki védelmezője lehet... a csodálatos férfit, minden nő álmát. Ekkor fantasztikus módon megéled az 1564-ben Erzsébet királynő korában felségárulásért kivégzésére váró Nicholas Stafford gróf, vagyis az a lovag, akit Dougless a síemléken dombormű formájában maga előtt lát. Elképesztő időutazás kezdődik, nevettető és megindító szerelmi történet, ám a kalandok nem érnek véget a XX. századi Anglia tájain. Mert Dougless hirtelen visszazuhan a középkorba, és ... és... és... Nem áruljuk el az olvasónak a poént, sőt a poénok sorát. Izgalmasan áradó történetét Jude Deveraux megannyi fondorlattal beszéli el, a romantikus fantáziaregény műfajának egyik maradandó remekművét teszi asztalunkra.

Sima levélként vagy utánvétellel nem postázok!
Köszi, csere nem érdekel!
Miskolcon személyes átvétel lehetséges!

© Ajus

Árverés kezdete: 2018. Ápr. 18. 20:42
Árverés vége: 2018. Ápr. 20. 20:42
Termék megtekintve: 809

Patricia Wilson: Mimóza - Júlia 73.

Dizájnos gyerekülés fejszűkítővel, övvel - Vadonatúj!

Marylyle Rogers: A sas dala

Bertrice Small: Tengerek asszonya

John Sandford: Keserű hajsza

Julia James: Shackled by Diamonds

Harry Kemelman: A rabbi kedden dühbe gurult

Sandra Brown: Megtaláltalak

Lawrence Block: A halál völgyében

Vicces gorilla majom piros kesztyűbáb játék

Tom Clancy: Vadászat a Vörös Októberre

Victoria Holt (Philippa Carr): A titokzatos hang

Essie Summers: Isten háta mögött - Romana 342.

Don Winslow: Vadállatok + A gandzsa urai

Alison Roberts: Túlélők - Szívhang 384.

Carole Mortimer: Az ismeretlen vendég - Júlia 354.

Kay Thorpe: Jegy nélkül a szerelembe - Romana 12.

Laura MacDonald: A rossz ember - Szívhang 141.

Sandra Marton: Az elűzött fiú - Romana 288.

Zed Cutter: Suzanne