Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Máj 20.

Jude Deveraux: Fénylő lovag Termékkód: 480432

Fixár: 3.500 Ft Villámár
Árverés vége: 16 óra 44 perc
2019. Máj. 20. 19:06

3.500 Ft Villámár

  Ajus5 (254 ) starT.gif
  Minősítések száma: 254
Pozitív minősítés: 254 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (2462)

Használt könyv!

A csinos fiatal amerikai nő Dougless Montgomery egy angliai autókirándulás során "tragikus hirtelenséggel" magára marad. Szerelmese hagyja el, a férj-jelölt sebész. Reménytelenségében Dougless a kis Ashburton városka templomába téved és ott egy márvány síremlék előtt kuporogva kétségbeesetten fohászkodik: bár küldené el az ég azt a "fénylő lovagot", aki védelmezője lehet... a csodálatos férfit, minden nő álmát. Ekkor fantasztikus módon megéled az 1564-ben Erzsébet királynő korában felségárulásért kivégzésére váró Nicholas Stafford gróf, vagyis az a lovag, akit Dougless a síemléken dombormű formájában maga előtt lát. Elképesztő időutazás kezdődik, nevettető és megindító szerelmi történet, ám a kalandok nem érnek véget a XX. századi Anglia tájain. Mert Dougless hirtelen visszazuhan a középkorba, és ... és... és... Nem áruljuk el az olvasónak a poént, sőt a poénok sorát. Izgalmasan áradó történetét Jude Deveraux megannyi fondorlattal beszéli el, a romantikus fantáziaregény műfajának egyik maradandó remekművét teszi asztalunkra.

Sima levélként vagy utánvétellel nem postázok!
Köszi, csere nem érdekel!
Miskolcon személyes átvétel lehetséges!

© Ajus

Árverés kezdete: 2019. Máj. 18. 19:06
Árverés vége: 2019. Máj. 20. 19:06
Termék megtekintve: 944

Eredeti Nici fém oroszlán mobildísz

Arche - egy boszorkány szerelme

Heather Graham: A viking asszonya - Történelmi romantika

Lavyrle Spencer: Remény

Vedd ki a kagylóból a saját gyöngyödet

Elizabeth Lane: Sasok a magasban - Romana 149.

Lilian Darcy: Van magának szíve, doktor? - Szívhang 19.

Gyönyörű strasszos bordó masnis bokapántos magassarkú (menyecske) ; 39

Jennifer Donnelly: Északi fény

Harald Cromlech: A láthatatlan kard

Carrie Ryan: Kezek és fogak erdeje

Wilbur Smith: Lángoló part

Emily Hendrickson: Különös hóbort

Miranda Lee: Borítékolt győzelem - Júlia 364.

Mary Jo Putney: Szirmok a szélben

Carl Sagan: Az Éden sárkányai

Erich Segal: Szerelmi történet - Oliver szerelme

Nicole Jordan: Őrzőangyal

Rebecca Winters: A hattyúlány - Júlia 237.

Sally Prue: Tom, a Törzs fia