Az ingyenes aukciós piactér | 2018. Jan 20.

Jude Deveraux: Fénylő lovag Termékkód: 480432

Fixár: 3.500 Ft Villámár
Árverés vége: 14 óra 49 perc
2018. Jan. 20. 22:54

3.500 Ft Villámár

  Ajus5 (249 ) starT.gif
  Minősítések száma: 249
Pozitív minősítés: 249 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (3688)

Használt könyv!

A csinos fiatal amerikai nő Dougless Montgomery egy angliai autókirándulás során "tragikus hirtelenséggel" magára marad. Szerelmese hagyja el, a férj-jelölt sebész. Reménytelenségében Dougless a kis Ashburton városka templomába téved és ott egy márvány síremlék előtt kuporogva kétségbeesetten fohászkodik: bár küldené el az ég azt a "fénylő lovagot", aki védelmezője lehet... a csodálatos férfit, minden nő álmát. Ekkor fantasztikus módon megéled az 1564-ben Erzsébet királynő korában felségárulásért kivégzésére váró Nicholas Stafford gróf, vagyis az a lovag, akit Dougless a síemléken dombormű formájában maga előtt lát. Elképesztő időutazás kezdődik, nevettető és megindító szerelmi történet, ám a kalandok nem érnek véget a XX. századi Anglia tájain. Mert Dougless hirtelen visszazuhan a középkorba, és ... és... és... Nem áruljuk el az olvasónak a poént, sőt a poénok sorát. Izgalmasan áradó történetét Jude Deveraux megannyi fondorlattal beszéli el, a romantikus fantáziaregény műfajának egyik maradandó remekművét teszi asztalunkra.

Sima levélként vagy utánvétellel nem postázok!
Köszi, csere nem érdekel!
Miskolcon személyes átvétel lehetséges!

© Ajus

Árverés kezdete: 2018. Jan. 18. 22:54
Árverés vége: 2018. Jan. 20. 22:54
Termék megtekintve: 762

Marsha Canham: A sűrű ködön át

Linwood Barclay: Búcsú nélkül

Montana fonott strasszos mágnes kapcsos szexi női karkötő

A vágy 12 árnyalata - Csóktolvaj - Belső munkatárs - Tartós hullám

Sharon Wirdnam: Kábitó féltékenység - Szívhang 101.

Júlia Különszám 1995/5 Liz Ireland Diana Palmer Linda Varner

Victoria Morrow: Angyal a karjaimban

W. S. Reymont: A vámpír

Delayne Camp: Mesés pár - Bianca 60.

Miranda Lee: Kényes beavatkozások - Júlia 75.

Vavyan Fable: Ébredj velem!

Ben 10 puzzle kirakó 63 darabos - Vadonatúj!

Johanna Lindsey: Tengernyi szerelem - A Malory család 3.

Heather Graham: Jó szerencsét!

Tanuljunk könnyen gyorsan Spanyolul

Különleges egyedi patináns jáde majom amulett medál

Norma Beishir: Apja lánya

Dávid Sándor: Forma-1 sztorik - 2010-2011

Barbara McMahon: Konyhakész család - Júlia 244.

Robert Craig: Szóról szóra