Az ingyenes aukciós piactér | 2018. Júl 20.

Jude Deveraux: Fénylő lovag Termékkód: 480432

Fixár: 3.500 Ft
Árverés vége: Lejárt
2018. Júl. 11. 04:03

  -xxxx- (253 ) starT.gif
  Minősítések száma: 253
Pozitív minősítés: 253 (100%)

Használt könyv!

A csinos fiatal amerikai nő Dougless Montgomery egy angliai autókirándulás során "tragikus hirtelenséggel" magára marad. Szerelmese hagyja el, a férj-jelölt sebész. Reménytelenségében Dougless a kis Ashburton városka templomába téved és ott egy márvány síremlék előtt kuporogva kétségbeesetten fohászkodik: bár küldené el az ég azt a "fénylő lovagot", aki védelmezője lehet... a csodálatos férfit, minden nő álmát. Ekkor fantasztikus módon megéled az 1564-ben Erzsébet királynő korában felségárulásért kivégzésére váró Nicholas Stafford gróf, vagyis az a lovag, akit Dougless a síemléken dombormű formájában maga előtt lát. Elképesztő időutazás kezdődik, nevettető és megindító szerelmi történet, ám a kalandok nem érnek véget a XX. századi Anglia tájain. Mert Dougless hirtelen visszazuhan a középkorba, és ... és... és... Nem áruljuk el az olvasónak a poént, sőt a poénok sorát. Izgalmasan áradó történetét Jude Deveraux megannyi fondorlattal beszéli el, a romantikus fantáziaregény műfajának egyik maradandó remekművét teszi asztalunkra.

Sima levélként vagy utánvétellel nem postázok!
Köszi, csere nem érdekel!
Miskolcon személyes átvétel lehetséges!

© Ajus

Árverés kezdete: 2018. Júl. 09. 04:03
Árverés vége: 2018. Júl. 11. 04:03
Termék megtekintve: 837