Az ingyenes aukciós piactér | 2018. Okt 18.

Jude Deveraux: Fénylő lovag Termékkód: 480432

Fixár: 3.500 Ft Villámár
Árverés vége: 2 nap, 2 óra
2018. Okt. 21. 00:14

3.500 Ft Villámár

  Ajus5 (253 ) starT.gif
  Minősítések száma: 253
Pozitív minősítés: 253 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (3095)

Használt könyv!

A csinos fiatal amerikai nő Dougless Montgomery egy angliai autókirándulás során "tragikus hirtelenséggel" magára marad. Szerelmese hagyja el, a férj-jelölt sebész. Reménytelenségében Dougless a kis Ashburton városka templomába téved és ott egy márvány síremlék előtt kuporogva kétségbeesetten fohászkodik: bár küldené el az ég azt a "fénylő lovagot", aki védelmezője lehet... a csodálatos férfit, minden nő álmát. Ekkor fantasztikus módon megéled az 1564-ben Erzsébet királynő korában felségárulásért kivégzésére váró Nicholas Stafford gróf, vagyis az a lovag, akit Dougless a síemléken dombormű formájában maga előtt lát. Elképesztő időutazás kezdődik, nevettető és megindító szerelmi történet, ám a kalandok nem érnek véget a XX. századi Anglia tájain. Mert Dougless hirtelen visszazuhan a középkorba, és ... és... és... Nem áruljuk el az olvasónak a poént, sőt a poénok sorát. Izgalmasan áradó történetét Jude Deveraux megannyi fondorlattal beszéli el, a romantikus fantáziaregény műfajának egyik maradandó remekművét teszi asztalunkra.

Sima levélként vagy utánvétellel nem postázok!
Köszi, csere nem érdekel!
Miskolcon személyes átvétel lehetséges!

© Ajus

Árverés kezdete: 2018. Okt. 18. 21:52
Árverés vége: 2018. Okt. 21. 00:14
Termék megtekintve: 863

Jackie Braun: Cseréljünk életet! - Bianca 186.

Suzanne Brockmann: Második esély

Linda Castillo: Könyörgés

Arthur Herzog: Delej

Emma Jane Spenser: Amit csak kívánsz - Tiffany 20.

Emma Goldrick: Sínen vagyunk - Romana 55.

Bálint Ágnes: Egy egér naplója

Bradley Trevor Greive: Az élet értelme

Natalie Fox: Tavaszi szél - Júlia 146.

Susan Wiggs: Az éj ura

Különleges sötétkék szív alakú jáde medál 18 KGP láncon - Vadonatúj!

Nora Roberts: Tündérvarázs

Romana Különszám 1997/5 Sandra Field JoAnn Ross Ann Charlton

Disney Hercegnők írószer szett - Vadonatúj!

Pink könyvre erősíthető olvasólámpa + toll ajándék szett - Vadonatúj!

Kathleen E. Woodiwiss: A láng és a liliom

Minnie egér pattintós fehér csitt-csatt hajcsatt - Vadonatúj!

Spongya Bob kockanadrág osztott lapos tányér

Harry Kemelman: A rabbi pénteken sokáig aludt

Mozaik 1985/5 - Gyémántbánya a sivatagban