Kállay Miklós: TRÓN A VÉRHEGYEN /Angliai Erzsébet uralkodásának .... | Termékkód: 440597 |
ANGLIAI ERZSÉBET URALKODÁSÁNAK REGÉNYES KRÓNIKÁJA
PALLAS RT. KIADÁSA, Budapest, cca. 1933-1935 közötti.
Kötés, állapot: nagyon régen, keménytáblás kartonba, félvászon kötésbe újrakötve. Kopottas, a kötés jól tart. A gerincen a fekete alapon arany nyomású felirat kiválóan látható. Beltartalom: 351-359 o. jobb felső csücskén kisebb folt található. A továbbiakban megkímélt szép állapotban. A kép illusztráció!
Az utolsó oldalon korabeli reklám:
A 3 pengős regények eddig megjelent kötetei - címmel -
Ez két kötetet hirdet, melyeket Kosáryné Réz Lola fordított.
Terjedelem: 359 o.
Tömeg: 364 gr.
2196_kar
Árverés vége: 2018. Okt. 14. 12:52 Termék megtekintve: 716 |