Az ingyenes aukciós piactér | 2020. Jan 26.

 Termék kategóriája: Antik, régiség»Üveg

Kétoldalas pipere tükör, retro stílusban, sérült Termékkód: 475683

Fixár: 2.500 Ft
Árverés vége: Lejárt
2020. Jan. 13. 17:59
Eladó helye: Tiszaföldvár

  -xxxx- (32 ) starY.gif
  Minősítések száma: 36
Pozitív minősítés: 33 (91.7%)
Semleges minősítés: 2 (5.6%)
Negatív minősítés: 1 (2.8%)

Regisztráció dátuma: 2011.06.23.

Összecsukható, forgatható tükör.

Összecsukható rézkeretben. Rusztikus stílusú kialakítás az 1960-as évekből.
A tükör körbeforgatható, a kerete dönthető, és mind két oldala használható. Sajnos a kereten néhány horpadás keletkezett a helytelen tárolás miatt, és a az egyik oldalán a tükörlap ketté repedt. Egy ügyes szakember valószínűleg gyorsan és olcsón megtudja jívítani.
Patinás állapotú termék, retro, vagy rusztikus stílusú design kialakításához kiváló választás.

Egyéb info: használt hibás termék.

Jellemzők: átmérő 19cm.

Postaköltség: ha utalod az árát mindössze 1000Ft.
Post cost in europe, with bank transfer payment 10€.

NSboy aukciók!

Van raktáron.

Vásárlási feltételek!

Minden termék mutatása!

Árverés kezdete: 2019. Dec. 14. 14:52
Árverés vége: 2020. Jan. 13. 17:59
Termék megtekintve: 763