Az ingyenes aukciós piactér | 2020. Aug 5.

 Termék kategóriája: Antik, régiség»Üveg

Kisméretű kristály tálka Termékkód: 475294

Fixár: 1.000 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 20 nap, 14 óra
2020. Aug. 26. 11:37

1.000 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (2045)

Eladó a képen látható

http://www.zsibvasar.hu/estatic/c2i/3267/3267782.jpg

Kisméretű kristály tálka

hibátlan, sérülésmentes

4,5 cm magas

átmérője 9 cm

vastagsága 0,5 cm

   Kérdésekre szívesen válaszolok!

*****************

Árverés kezdete: 2020. Júl. 27. 10:35
Árverés vége: 2020. Aug. 26. 11:37
Termék megtekintve: 873

BOSS Fehér-kék csíkos férfipóló kb. XL-es

# Sötétkék maci mintás kötény lányruha kb. 146/152

*s. Oliver drapp fél cipő 39-es

Eschenbach rózsás leveses tál fedővel

*MAC Világoslila hosszú női nadrág 46/32

Kerámia törpe 13 cm

*AUTHENTIC Fekete V kívágású rövid ujjú póló S

Csiszolt üveg sószóró és fogvájótartó

Móricz Zsigmond : Úri muri

*CITY COMBI Fekete műbőr női nadrág kb. 40-es

Virág mintás sötétítő függöny 1 db

*MILLS Kids piros kötött lánypulóver 116-os

*Fekete bőr lovagló csizma 36-os

*slender Sötétkék vászon fiúnadrág 146-os

Régi madeira vitrin terítő párban

Hemingway Akiért a harang szól

*VILAS AMF HEAD teniszütő

Ón hamutartó kézimunka

*Pamir Blue Up Eau de Parfum 100 ml

* Moletti zöld tavaszi/átmeneti kabát L-es