Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Szept 15.

 Termék kategóriája: Óra, Ékszer»Karkötő

Labradorit karkötő, féldrágakövekből, eredeti! Termékkód: 482919

Fixár: 899 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 28 nap, 12 óra
2019. Okt. 14. 11:01
Darabszám:: 2
Eladó helye: Veresegyház
Szállítási díj: 450 Ft

899 Ft Villámár

  Hópihe22 (47 ) starY.gif
  Minősítések száma: 48
Pozitív minősítés: 47 (97.9%)
Semleges minősítés: 1 (2.1%)

Regisztráció dátuma: 2012.10.28.
  A felhasználó egyéb termékei (131)

Eladó a képen látható, gyönyörű labradorit kövekből készített karkötő.

Természetes féldrágkövekből készült,  18 - 21 cm, gumis damilra fűzve.

Labradorit gyógyhatásai: Ez a többszínű kő nemcsak a kéz mellék-csakrájához kapcsolható, hanem az összes csakrát harmóniába hozza, rezgése az egész aurát tisztítja. Erősíti a szervezet öngyógyító és védekező képességét, továbbá a csecsemőmirigyen át az immunrendszert, azaz ellenállóvá tesz. Ezért ajánlott a gyakran betegeskedőknek, a túlérzékenyeknek és olyanoknak, akik fogékonyak a megfázásra. Hideg őszi és téli napokon jó hasznát vehetjük. Kalciumtartalmának köszönhetően a csontproblémákra javasolt, úgymint a csontfájdalmak és a gerincferdülés. Élénkíti a szervezet vérkeringését, szabályozza a vérnyomást. A beteg részen a reumatikus betegségekre és a köszvényre is jótékonyan hat. Védi az izomrendszert, ajánlott az izomgyengeségre és az izomfájdalmakra. A káros energiákat kiküszöböli.

Eladó helye: Magyarország Veresegyház (2112)
Szállítási díj: 450 Ft
Árverés kezdete: 2019. Szept. 14. 11:01
Árverés vége: 2019. Okt. 14. 11:01
Termék megtekintve: 557

925 Sterling ezüst kristály medál

925 sterling ezüst szivecskés fülbevaló (jelzett)

Tigrisszem Macskaszem Sólyomszem karkötő fazettált

Hegyikristály nyaklánc, eredeti!

Valódi Rutilkvarc és hematit karkötő

Tibeti ezüst, türkizkék fülbevaló

Rózsakvarc 6 mm golyós karkötő

Eredeti gyönyörű kék kianit karkötő

925 jelzéssel ellátott, sterling ezüst nyaklánc 45, 5 cm (1 mm)

925 sterling ezüst leveles fülbevaló

Rubin zoizit karkötő, eredeti! 8mm-es

Természetes kékes fényű labradorit nyaklánc 48-50cm!

Hematit karkötő, hegyikristály lencsékkel

Hegyikristály 7 mm golyós karkötő

Eredeti indiai 3 soros fehér jade nyaklánc, nyakék

Természetes citrin köves gyűrű 1, 82cm-es 57-es

Eredeti fazettált pirit karkötő! 6mm

Karneol nyaklánc

Gyógyító tigrisszem nyaklánc 6 mm

27 méter makramé, nylon zsinór 1 mm-es ékszer készítéshez