Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Aug 23.

Lőrincz L. László: Kéz a sziklán Termékkód: 492348

Fixár: 1.500 Ft Villámár
Árverés vége: 2 nap, 2 óra
2019. Aug. 25. 15:41

1.500 Ft Villámár

  Ajus5 (254 ) starT.gif
  Minősítések száma: 254
Pozitív minősítés: 254 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (2687)

Használt könyv!

Mayfield doktor felfedezi a háza melletti sziklán a csonkaujjú kéz lenyomatát; egy régészt belefojtanak a fekete kutya mocsarába; egy titokzatos nő kiássa Davies boszorkány sírját; Don North százados amulettvadászatra indul, s a Pireneusokban gyilkolni kezd a titokzatos kis elefánt. Lőrincz L. László új, lélegzetelállítóan izgalmas könyve a föld rejtélyes erővonalainak – a ley vonalak – világába vezeti el az olvasót. Kik lehetnek a vonalak őrei? Talán még ma is köztünk élnek? Talán ők, a Nagy Mészárlás túlélőinek, a Kő fiainak leszármazottai?

Sima levélként vagy utánvétellel nem postázok!
Köszi, csere nem érdekel!
Miskolcon személyes átvétel lehetséges!

© Ajus

Árverés kezdete: 2019. Aug. 22. 15:15
Árverés vége: 2019. Aug. 25. 15:41
Termék megtekintve: 493

Lindsay Armstrong: Esküvői harangzúgás - Romana 414.

Dawn Stewardson: Részegítő ölelés - Júlia Bestseller 1995/2

Agatha Christie: Gyilkosság meghirdetve

Ginger Chambers: Mindenre emlékezem - Bianca 26.

Laurell K. Hamilton: Blood Noir - Anita Blake 16.

Joan Elliott Pickart Jennifer Drew Margaret Allison - Júlia Ksz 36.

Sara Craven: Eladó a menyasszony - Júlia 227.

Charlotte Wisely: Üdv a betolakodónak - Vörös rózsa

Karen van der Zee: A kitartott nő - Romana 68.

Emma Darcy: Kettős szerep - Romana 46.

Bocsáss meg és felejts! - A kibékülés művészete

Patti Standard: Ki hordja a nadrágot? - Júlia 96.

Arthur Herzog: Dopping

Richard Laymon: Vidámpark

Álomszép csiszolt cirkónia köves aranyozott gyűrű - Vadonatúj!

Simba ABC design világító fejű baba szundibarát 24 cm

Ladybird - Számok, színek és formák

Tanuljunk könnyen gyorsan angolul

Arany Júlia 2000/2. Sara Craven Sandra Field Jacqueline Diamond

Júlia Különszám 2001/4 Robyn Donald Margaret Way Sandra Marton