Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 6.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Fantasztikus

Majd Ha az Orion Fölszáll (Poul Anderson) 1990 (foltmentes) 5kép+tarta Termékkód: 1062185583

Fixár: 1.200 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 17 nap, 12 óra
2026. Jan. 24. 10:49

1.200 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13367)

Majd Ha az Orion Fölszáll (Poul Anderson) 1990
Galaktika Fantasztikus Könyvek sorozat

szép állapotú és foltmentes

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1990
Eredeti címe : Orion Shall Rise (1983)
Nyelve : Magyar , fordította: Fencsik Flóra (1990) , borító: Veres László
Azonosító : ISBN 963 11 6592 2 , ISSN 0865-1221 , IF 6385
Típus : SciFi regény
Oldalak száma : 660 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20.5 x 12.5 x 2.5 cm és 390gramm
Készítette : Zrínyi Nyomda , Budapest (89.1170/66-14)
Eredeti ára : 120.-Ft

A XXI. században vagyunk, egy borzalmas, világpusztító nukleáris háború után, amikor városok, civilizációk, kultúrák romjain épül újjá egy középkori szintre visszasüllyedt emberi életforma. Monumentális tablók bontakoznak ki szemük előtt, az egykori Amerika, Franciaország, Anglia és Oroszország tájai zord vidékké változtak, ahol az emberek szinte mit sem tanultak a tragédiából: vallási háborúk, politikai belharcok, összeesküvések, titkos fegyverkezési hajszák dúlnak, s csak egyedül Csillaghon, az egykori Európa fölött lebegő űrállomás próbál valamiféle kontrollt gyakorolni a földi élet fölött. Iern és Ronica lázadást szerveznek a különböző politikai Páholyok és a velük titokban szövetkező Csillaghon ellen, hogy végre békét hozzanak a Földre.
A széles, epikus hömpölygésű sci-fi eposz sajátos ötvözetét adja a kultúrhistóriai utalásokban gazdag, képzeletbeli történelmi regényeknek és a fantasyk elemeit is felhasználó modern antiutópiáknak.

imgbox.com/g/U8UYgL26bH

Árverés kezdete: 2025. Dec. 25. 10:15
Árverés vége: 2026. Jan. 24. 10:49
Termék megtekintve: 709

Olvasókönyv 4. Tankönyv (Földvári Erika) 2011 (6kép+tartalom )

Júlia 125. Ma Nekem, Holnap Neked (Cathy Williams) v2 (2kép+tartalom )

Romana 240. A Magányos Cowboy (Debbie Macomber) 2001 (6kép+tartalom )

Tél a Hegyekben (John Wain) 1977 (9kép+tartalom )

Nipco Walkie-Talkie Pár 73020R (hiányos)

Autóteszt 2002/7 Július (10kép+tartalo m)

Szívhang 53. Szereti Ön Skóciát ? (Laura Macdonald) v1 (2kép+tartalom )

Dallamok Szárnyán 1. (kazetta) 1997 (jogtiszta) ; teszteletlen

Tiffany 38. Forró Kaland Pezsgővel (Suzanne Simms) v1 (romantikus 1;

Köszönöm az Interjút (Szilágyi János) 1985 (3kép+tartalom )

RC Táv 27. 145MHz Ver. 2 (sérült, teszteletlen)

Magas Szőke + 2 Szőke (1988) 2006 DVD (jogtiszta vígjáték)

Téves Diagnózis (Martha Taylor) 1999 (8kép+tartalom )

Hamutartó (Ver. 4) California (vörösréz)

Sangamo Weston Fénymérő (England) kb. 1975 (üvege sérült)

Harisnyás Pippi (Astrid Lindgren) 2014 (8kép+tartalom )

386-os PC RAM (Ver. 6) 1db Goldstar (kb. 1992) teszteletlen

Mami 36. Nem Adom a Barátomat! (Eva-Maria Horn) 1995

Ednet 2. 4GHz Wireless Receiver USB-s (teszteletlen& #41;

Genius WebScroll+ Series CD + Leírások (1998-2000) ; jogtiszta