Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 5.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Fantasztikus

Majd Ha az Orion Fölszáll (Poul Anderson) 1990 (foltmentes) 5kép+tarta Termékkód: 1062185583

Fixár: 1.200 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 19 nap, 2 óra
2026. Jan. 24. 10:49

1.200 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13326)

Majd Ha az Orion Fölszáll (Poul Anderson) 1990
Galaktika Fantasztikus Könyvek sorozat

szép állapotú és foltmentes

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1990
Eredeti címe : Orion Shall Rise (1983)
Nyelve : Magyar , fordította: Fencsik Flóra (1990) , borító: Veres László
Azonosító : ISBN 963 11 6592 2 , ISSN 0865-1221 , IF 6385
Típus : SciFi regény
Oldalak száma : 660 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20.5 x 12.5 x 2.5 cm és 390gramm
Készítette : Zrínyi Nyomda , Budapest (89.1170/66-14)
Eredeti ára : 120.-Ft

A XXI. században vagyunk, egy borzalmas, világpusztító nukleáris háború után, amikor városok, civilizációk, kultúrák romjain épül újjá egy középkori szintre visszasüllyedt emberi életforma. Monumentális tablók bontakoznak ki szemük előtt, az egykori Amerika, Franciaország, Anglia és Oroszország tájai zord vidékké változtak, ahol az emberek szinte mit sem tanultak a tragédiából: vallási háborúk, politikai belharcok, összeesküvések, titkos fegyverkezési hajszák dúlnak, s csak egyedül Csillaghon, az egykori Európa fölött lebegő űrállomás próbál valamiféle kontrollt gyakorolni a földi élet fölött. Iern és Ronica lázadást szerveznek a különböző politikai Páholyok és a velük titokban szövetkező Csillaghon ellen, hogy végre békét hozzanak a Földre.
A széles, epikus hömpölygésű sci-fi eposz sajátos ötvözetét adja a kultúrhistóriai utalásokban gazdag, képzeletbeli történelmi regényeknek és a fantasyk elemeit is felhasználó modern antiutópiáknak.

imgbox.com/g/U8UYgL26bH

Árverés kezdete: 2025. Dec. 25. 10:15
Árverés vége: 2026. Jan. 24. 10:49
Termék megtekintve: 706

4x4 Magazin 2004/10 (GAZ Gazelle 2. 4) 10kép+tartalom

Mikrosütőhöz Görgő Forgótányér Alá (Ver. 2) 19x1. 5cm

3com EtherLink III Hálókártya 1996 (teszteletlen& #41;

Sony Vaio (PGC-41214M 1; Laptop (2012) bontott Kábel (v9) teszteletlen

Vasaló Tartó Nyeles Alumínium (1960-as évek)

Halálos Köd - Holtember Partján (Wass Albert) 1990 (8kép+tartalom )

Kerékpár Kerék (talán Romet dobfékkel) 63. 5cm

Tinédzserek Könyve (Benjamin Spock) 1975 (8kép+tartalom )

Csernobil (Frederik Pohl) 1988 (8kép+tartalom )

Kőnig TV Táv (IR 8646) sérült, hibás, hiányos

Bosch 908 (GSM 908) (Ver. 3) 1998 (sérült, teszteletlen)

Romana 215. Szerenád (Jacqueline Baird) 2000 (6kép+tartalom )

Romana 119. Ingoványos Talaj (Melinda Cross) 1996 (2kép+tartalom )

Terítéken az Egészség (2009) 8kép+tartalom

Piros Villogó 3LED-es (sérült) teszteletlen

Napfogó (Marina Miller-Angela Dorsey) 2013 (8kép+tartalom )

Reader's Digest Válogatás 1996/10 Október (4kép+tartalom )

Menekülj, Jane! (Joy Fielding) 1995 (foltmentes 1; 8kép+tartalom

Bajor Gizi Színészmúzeum Kiállításvezető

Népművészeti Rongyfigura 30cm