Mária Duricková: A HÓFEHÉR HERCEGNŐ | Termékkód: 455616 |
Kiadó: Mlade Leta, 1973
Grafika: Mirloslav Cipur
Tartalom: kérem tekintse meg a képgalériát.
Kötés, állapot: papírvédő, kopottas , az éleknél szakadtas. + Kiadói egészvászon: teljesen újszerű, megkímélt állapotban. Beltartalom: sárgulás- és bejegyzésmentes, megkímélt állapotban.
Terjedelem: 170 o., 29 cm X 21 cm.
Tömeg: 805 gr.
2966_kar
Árverés vége: 2018. Okt. 26. 19:22 Termék megtekintve: 615 |